Aguila Mirko

BEZWARUNKOWA MIŁOŚĆ INDIAN HOPI.amor-incondicional5Jesteś wyjątkowy, inny od wszystkich innych. Bez zastrzeżeń lub wahania, pozwalam że jesteś na świecie, takim jaki jesteś, bez myśli lub słowa wyroku … Nie widzę żadnego błędu w tych rzeczach które możesz powiedzieć, zrobić , czuć i uwierzyć, bo rozumiem, że honorujesz siebie jako istotę, będąc i robiąc to, co jest prawdziwe dla ciebie.

amor-incondicional1Nie mogę iść przez życie z twoimi oczami lub zobaczyć go przez serce twoje. Nie byłem, gdzie byłeś ani nie doświadczyłem tego co doświadczyłeś, obserwując życie z twojej unikalnej perspektywy. Cenię Cię dokładnie, taki jaki jesteś, będąc twoją własną i pojedynczą iskrą Nieskończonej Świadomości, chcąc znaleźć Twój własny indywidualny sposób obnoszenia się ze światem.Bez zastrzeżeń ani wahania pozwolę ci na każdy z wyborów, byś nauczył się sposobu, jaki poczujesz za właściwy.

amor-incondicional3Ważne jest, żebyś był twoją własną osobą a nie kimś, kim ja czy inni myślą, że „powinieneś” być. W zakresie moich możliwości, bez poniżania ciebie lub zobowiązania cię, poprę cię. Nie mogę wiedzieć, co jest najlepsze dla ciebie, to co jest prawdziwe dla ciebie lub to, czego potrzebujesz, bo nie wiem co wybrałeś, do nauczenia się, jaki na to sposób wybrałeś, by się tego nauczyć, z kim lub w jakim okresie.

amor-incondicional7Tylko ty możesz poczuć swoje wewnętrzne pobudzenie i słuchać swojego wewnętrznego głosu, ja mam tylko moje. Zdaję sobie sprawę, że, chociaż różnią się od siebie, wszystkie sposoby postrzegania i doświadczenia różnych aspektów naszego świata, wszystkie są prawidłowe. Bez zastrzeżeń ani wahania uznaję wybory , które zrobisz w każdej chwili. Brak nam prawa do wydawania wyroków nad tym, ponieważ jest to niezbędne bym szanował twoje prawo do indywidualnego rozwoju, ponieważ wzmacnia to prawo dla mnie i wszystkich innych.

amor-incondicional2Dla tych, którzy wybierają drogę, którą nie mogę chodzić, czy też nie pójdę, i choć mogę wybrać nie dodawać swojej mocy, ani swojej energii do tej drogi, nigdy nie odmówię daru miłości, którą Twórca dał mi dla całego stworzenia. Tak jak cię kocham, tak będę kochany. Tak jak sieję, tak będę zbierał. Bez zastrzeżeń ani wahania mogę pozwolić Ci na powszechne prawo wolnej woli byś szedł własną drogą, tworząc jej etapy lub będąc spokojnym, kiedy czujesz, że jest dla ciebie to odpowiednie.

amor_incondicionalNie zawsze mogę zobaczyć większy obraz Boskiego Orderu i w ten sposób, nie będę osądzać, czy twoje kroki są duże czy małe, lekkie lub ciężkie lub prowadzą w górę lub w dół, ponieważ byłoby to tylko z mojego punktu widzenia. Chociaż będę wiedział, że nic nie robisz i osądzę, że jest to niegodne to zdaję sobie sprawę uznając, że może jesteś ten jeden, który przyniesie wielkie uzdrowienie zachowując spokój, błogosławione przez Światło Boga. Bo to jest niezbywalne prawo całego życia, aby wybrać swój własny rozwój. Bez zastrzeżeń czy wątpliwości uznaję Twoje prawo do określenia własnej przyszłości.

amor-incondicional8Z pokorą, kłaniam się aby przyjąć do wiadomości , że droga którą widzę, jest dla mnie najlepsza i to nie znaczy, że jest również dobra dla Ciebie, a to w co wierzę niekoniecznie jest prawdą dla ciebie. Wiem, że jesteś prowadzony tak jak ja, podążając za swoim wewnętrznym entuzjazmem, by poznać swoją własną ścieżkę. Wiem, że tych wiele ras, religii, obyczajów, narodowości i przekonań w naszym świecie przynoszą nam wielkie bogactwo i podarują nam korzyści i nauki takiej różnorodności.

amor-incondicional6Wiem, że każdy z nas uczy się w swój wyjątkowy sposób aby zwrócić tę miłość i mądrość WSZELAKĄ. Rozumiem, że gdyby tylko był jeden sposób do robienia czegoś, potrzebna byłaby tylko jedna osoba. Doceniam twoje niepowtarzalne światło wewnętrzne nawet jeśli zachowujesz się w sposób w którym uważam, że nie powinieneś, nawet jeśli wierzysz w rzeczy, w które ja nie wierzę. Rozumiem doskonale, że jesteś naprawdę moim bratem i moją siostrą, chociaż może urodziłeś się w innym miejscu i wierzysz w inne ideały.

amor-incondicional9Miłość, którą czuję, jest absolutnie dla wszystkiego, co JEST i co ISTNIEJE. Wiem, że wszystko, co żyje , jest częścią świadomości i czuję głęboką miłość do każdej osoby, zwierzęcia, drzewa, kamienia i kwiatu, dla każdego ptaka, rzeki i oceanu i dla wszystkiego, co jest na świecie. Żyję , swoim życiem, w służbie miłości,starając się być najlepszym, jaki potrafię, czyniąc z siebie coraz mądrzejszego w doskonałości Boskiej Prawdy, czyniąc z siebie bardziej szczęśliwego, bardziej zdrowego, i coraz bardziej bogatszego i radosnego.

guru10Chociaż wzdłuż długiej drogi może zdarzyć się, że cię polubię, poczuję obojętność do ciebie, lub zdenerwujesz mnie, nie przestanę cię kochać, honorować twoją wyjątkowość i pozwolić ci być tym kim JESTEŚ. To jest klucz do pokoju i harmonii w naszym życiu i w naszej Ziemi , ponieważ jest to kamień centralny Bezwarunkowej Miłość.

 

Aguila Mirko


3 marca 2014, 11:35


2 komentarze


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
DUCHOWOŚĆ

Duchowość jest przebudzeniem do boskiej świadomości, która jest w nas. Duchowość nie jest religią lub wiarą, jest to nauka, która...

Zamknij