Aguila Mirko

BÓG: WIARA CZY PRZEKONANIE.divinidad6Z głębin czasu Boskość była zawsze obecna, towarzyszy jego powstanie. Wiele nazw Jej nadano, ale żadna z nich nie definiuje jej samej w sobie, ponieważ Bezmiar,niemierzalność, nie może być ograniczona w słowie lub pojęciu. Bóg jest nazwą ogólną, która odnosi się Boskości na Zachodzie, to jest po prostu odniesienie do zasady kosmicznego i uniwersalnego, Stwórcy Życia.

divinidad7

Religie pojawiały się w wyniku konieczności wzmocnienia wiary w Boskość. Uniwersalny Bóg jest stałą i niezmienną PRAWDĄ , ekspresją zwielokrotnioną we wszechświecie. Bóg nie ma religii, ani języka, ani płci, ani konkretnego ludu, ani rasy, tym bardziej nie należy do kogoś … Bóg nie osądza, ponieważ pierwsze kosmiczne prawo czy warunkiem było, jest i będzie „WOLNA WOLA”, używaj go zgodnie ze swoimi umiejętnościami i możliwościami. Jesteśmy TU, by nauczyć się rozpoznawać, zdobyć wiedzę i rozwijać się duchowo, lub po prostu pamiętać, to wszystko? Uniwersalna Boskość ceni prostotę. Prostotę i cnotę wyglądu nad stronnicze i fałszywe zachowanie. Wiara w Boskość jest jednym z problemów, które należy rozwiązać. WOLNA WOLA, którą mamy, oznacza odpowiedzialność bycia, robienia i zachowania, ale bez szkodzenia lub ranienia.

divinidad5Poziom wiary każe nam wątpić i tracić wiarę, dlatego cierpimy, i zanurzamy się w iluzji oddzielenia i izolacji gdzie ego nas popycha. Kiedy trzymasz się wiary, już jest obecna wątpliwość lub możliwości, że to nie może być obecne. Będąc na poziomie wiary traci się większą część korzystania z towarzystwa lub obecności Boga. Gdyby tylko przejdzie się na następny poziom wszystko stanie się inaczej; poziom PRZEKONANIA. Gdy zrozumiemy tę koncepcję, robimy krok ewolucyjny do wyzwolenia naszego bycia, wszystkie praktyki religijne stają się bezużyteczne bo wiesz, że są to tylko techniki hipnotyczne i psychologiczne używane do manipulowania śpiącymi umysłami. Typowe efekty, które religie wytwarzają w umysłach są prawdziwą przeszkodą do osiągnięcia prawdziwego i świadomego rozwoju duchowego.

divinidad1Więc kiedy pytają mnie : Czy wierzysz w Boga?, odpowiedź brzmi NIE! Nie wierzę w Boga, a powód jest bardzo prosty … dla mnie Bóg nie jest wiarą: BÓG JEST, niezależne od jakiejkolwiek wiary czy religii lub kształcenia filozoficznego … ponad każdą wiarą czy religią. Bóg objawia się poza naszym zrozumieniem i wiarą, ponieważ Bóg jest WSZYSTKIM I NICZYM.

divinidad2Jest to podobne do siły ciężkości, prawo fizyczne przyciągania ciał na Ziemi,możesz wierzyć w nią lub nie, prawo to będzie działać, czy zgadzasz się z tym czy nie, lub nie niezależnie, czy wierzysz w to, czy nie. Próba będzie łatwa, wejść do bardzo wysokiego budynku i skocz w próżnię krzycząc: „nie wierzę w prawo przyciągania”, co by się stało? Stąd duchowość uwalnia cię od wszystkich dogmatów i pokazuje prawdziwe oblicze Boga, wolne od uprzedzeń i anachronicznych kwestii, które przerażają cię, unieruchamiają cię, a nawet uniemożliwiają ci dbanie o SIEBIE.

divinidad4Nadszedł czas, aby wiedzieć, że BÓG jest w TOBIE, z TOBĄ i we wszystkim, co istnieje. Twoje życie jest tego przykładem. Co zrobiłeś, by przybyć do tego świata? Co robiłeś w łonie twojej matki? Wybrałeś swoje ciało, oczy, włosy, ręce, serce …? W jaki sposób nakarmiłeś się tam? Jak widać już „KTOŚ” zadbał o Ciebie, Kto? Twoja matka? Czy boskość? … Jeśli to wszytko miało miejsce przez dziewięć miesięcy, dlaczego tak nie może być przez kolejne dziewięćdziesiąt lat? Bóg jest odpowiedzialny, nie wahaj się, to pewność , w którą nie trzeba wierzyć, dowody istnieją wokół ciebie, mnóstwo.

divinidad3Ktoś powiedział: „oczy uczniów zobaczą tylko wtedy, gdy będą gotowi „. Nadszedł czas, byś zobaczył, Otwórz oczy!, pamiętaj, że nie wystarczy tylko spojrzeć, należy obserwować i rozpoznawać.

Gdy chcesz zobaczyć, zamknij oczy! Odkryj boskość ,która zamieszkuje w tobie.

Bóg istnieje, a TY jesteś NIM, niezależnie czy wierzysz w Boga czy nie.

JESTEŚ TY KIM JESTEŚ, NIE TYM CO ZROBILI Z CIEBIE.

 

Aguila Mirko


24 marca 2014, 23:56

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
ZAŁOŻENIA

Ktoś powiedział, że nikt nie zrobi ci tak dużo krzywd, jak twoje własne myśl. Każdego dnia wykonujemy setki założeń, chociaż...

Zamknij