Aguila Mirko

CO ROBIĆ OD 11-11- 11?W ostatnich dniach można poczuć uwolnienie naszego wnętrza. Energie przebywające umożliwiają zmiany w naszych subtelnych ciałach. Nie potrzebujemy robić czegoś specjalnego, żeby towarzyszyć tej zmianie. Jedynie możemy przestrzegać następujących podpowiedzi, które pozwolą nam lepiej się zaadaptować:

 

 1. Odszukaj wewnętrzny spokój. Chwila ciszy w ciągu dnia, żeby posłuchać głosu serca.
 2. Przyjmij świadomie światło słońca, z intencją absorbowania jego mocy uzdrawiającej i podwyższania częstotliwości.
 3. Trzymaj kierunek pokazany przez głos serca. Tym kim jesteście manifestuje się w tych dniach bardziej niż kiedy indziej. Opadają opaski, które zaślepiały cię,rozpadają się mury które ograniczały cię. Nareszcie wielu z nas odważa się realizować to po co tu przyszliśmy w tym wymiarze.
 4. Praktykuj odłączanie się od starych schematów i ograniczających norm. Wszystko,co cię dziś ogranicza pochodzi od środka. Karma została usunięta. Należy dziśzostawić wewnętrzną walkę.
 5. Wspierać miłość we wszystkich twoich relacjach. To co najbardziej kochasz i to co najbardziej połączy cię z tą częścią ciebie, którą czasami, chciałbyś zignorować lub wygnać. Te ostatnie są tymi które będą podnosić cię bardziej, jeśli będziesz w stanie je kąpać miłością i akceptacją.
 6. Otrzymuj energię ze Źródła w medytacji. Jego wpływ na twoje subtelne ciało jest ogromne. Posiada wielką silę przemiany, wielką moc która uwalnia i łączy cię.
 7. Poczuj Jedność. Praktykuj wizualizację Jedności, ze wszystkim którzy są i istnieją.

W drodze, droga jest TWOJA….

UNIKAJMY

PRZESZKODY W POSZERZENIU ŚWIADOMOŚCI:

 1. Niezdolność do uznania,że nie wiemy jakie jest prawdziwe znaczenie życia.Powiedzenie „nie wiem” w strefie duchowej, to jest uznania naszych ludzkich ograniczeń.
 2. Nie dopuścić do ograniczenia naszego wzroku. Inaczej ślepota duchowa, co równa się z tym, że nawet nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie istnienia świata, dalej z tego co nasze oczy są w stanie widzieć.
 3. Nie uznawać emocji, jako języka naszej duszy. Dalej od myślenia, emocje wydają się być głosem, które pochodzi z głębi naszego bytu i predysponuje nas do możliwości „poczucia życia”
 4. Nie czczenia ciała jako drzwi połączenia lub dostępu do świadomości uniwersalnej. To znaczy odkryć z powrotem całą wiedzę nagraną w naszym DNA i każdej komórce naszego ciała.
 5. Wierzyć, że potrzebujemy “teorii wszystkiego”. Tzn. zastąpić wszystkie wyjaśnienia mity religijne, nowymi wyjaśnieniami, pochodzący z filozofii i współczesnej myśli.
 6. Nie dawać uprawnień innym jako przewodnika duchowego. Dalej od guru i uduchowionych przewodników jesteś TY. Inaczej będziesz tylko czyimś cieniem.
 7. Wmawiać sobie, że nie ma czasu na medytacja, modlitwę lub pozostania w ciszy. Cisza jest właśnie tym „dźwiękiem” który pozwala nam przypomnieć…
 8. Duchowość, nie jest dla mnie. Martwię się w realnym świecie. Po prostu życie w iluzji.
 9. Pomylenie rozszerzenie świadomości z uczeniem się. Uczenie się służy nam, tylko do poruszania się „poziomo” w tej samej płaszczyźnie świadomości, aby rozszerzyć świadomość potrzeba czegoś więcej…
 10. Pozostawić cuda i trzymać się pewności.
 11. Wierzyć ślepo, że prawda jest zapisana i twardo jej bronić.
 12. Zapomnienie, że jesteśmy tylko dziećmi. Dopiero odkrywamy nowe drogi świadomości i dokonujemy pierwsze kroki w ewolucji.
 13. Bać się co będzie się działo w przyszłości. Przyszłość nie istnieje, tworzysz ją TY, twoimi myślami. Żyj teraźniejszością, bez strachów i negatywności.
 14. Tylko teraźniejszość jest realna.

Dzielę się tym z miłością, życząc aby ci służyło i było pomocne.

1 Orzeł Mirko


12 listopada 2011, 16:54

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wykład na temat świadomości, otwarcia umysłu i rytuału Ayahuasca w 2010r

Miałem wykład na temat świadomości, otwarcia umysłu i rytuału Ayahuasca w 2010r.; dla zainteresowanych :) Dziękuję :) Drugi dzień II...

Zamknij