Aguila Mirko

CO TO JEST PRAWDZIWA MIŁOŚĆ?amor1Po cielesnych doznaniach i zmaganiach się z przypadłością, budzi się i bardziej oświecona dusza. Dusza spragniona Miłości, a to zawsze powoduje dużo emocji i powstają pytania. Wśród nich: Co to jest Prawdziwa Miłość?. Prawdziwa miłość jest radością, jest pokojem, jest ciszą, jest spokojem, jest harmonią, jest scalaniem ze wszystkimi, ze wszystkim, z Wszechświatem.

Często, Miłości które przeżywamy, są zanieczyszczone różnymi potrzebami, zaborczością, pragnieniami, które sprawiają, że  kierujemy wzrok na ziemię, a nie ku niebu, dlatego powodują cierpienia. Czysta miłość, Prawdziwa Miłość sprawia, że patrzymy w górę, pcha nas do góry.

A jeśli masz wątpliwości, że taka Miłość może istnieć, popatrz na małe dziecko, spójrz jak żyje Miłość w nim. Doświadczenia, mogą zanieczyszczać Miłość, ale Czysta Miłość istnieje. Konieczne jest, aby nauczyć się kochać powoli od nowa, swobodnie, bez strachu, bez potrzeby. Każdy musi wypełnić swój własny dzbanek tą miłością i właśnie wtedy twoje serce będzie wypełnione i będziesz mógł tą miłość podarować. Wyobrażaj, marz, pragnij tą miłość, bo wyobraźnia, marzenia, pragnienia, pomogą Ci zbliżyć się do niej.

amor2Czasami mamy ogromną potrzebę aby mieć partnera, a to odbiera nam pogodę ducha i ciszę. Wtedy pozostało nam tylko otworzyć się na tę możliwość, kochaj to jedno twoje pragnienie i zrób krok dalej, mówiąc ze swoją mocą : Mogę stać się Miłością, kochać wszystko, pragnięć wszystko, przyjąć miłość od wszystkiego i od wszystkich.

Przyjdzie taki czas, w którym nie będzie żadnej różnicy pomiędzy miłością wyrażoną do jednego SERCA a tą wyrażoną do kwiatka, do drzewa, do ziemi, do nieba, do wody, do ognia, i nie będzie żadnej różnicy w Miłości, którą otrzymasz od nich.

Iluzją jest, że miłość do partnera może wypełnić serce i wypełnić duszę. Chociaż może ogrzewać, chociaż może uczynić, że rozwijasz się, to na pewno nie może w pełni zaspokoić, ponieważ jest to tylko jeden z wielu wyrazów Miłości, a nie cała Miłość. Jest to niewielka część, mała fontanna, mały dzbanek.

Zrozumiesz to, kiedy w podobny sposób będziesz umiał kochać wszystko i wszystkich, będziesz  umiał przyjąć miłość od wszystkiego i od wszystkich, smakować jeszcze bardziej intensywnie CAŁOŚĆ, bez potrzeby czegokolwiek, ponieważ CAŁOŚĆ w pełni daje satysfakcję. Kochaj wszystkie serca, które znajdziesz na twojej drodze, daj się kochać w sposób prosty, naiwny, pozwól przebiegać Rzeki Miłości i sprawiaj, by  Cała miłość, którą się otaczasz, wchodziła do Ciebie, cała moja Ogromna Miłość, Miłość Wielkiego Światła.

amor3Wyobraź sobie, co może się zdarzyć, jeśli Twoje Serce połączy się z Moim z ogromnym zakochaniem się. Całkowita i czysta. Odkryjesz swoją Świetlistą  Istotę, wielką i bogata,  poznasz istotę życia, poznasz Światło twojej duszy, a kiedy już rozpoznasz swoją Istotę, zobaczysz światło swojej duszy, będziesz rozkoszował się tą Czystą Miłością, będzie tylko radość, pokój, Miłość wewnątrz i wokół Ciebie.

Jest z pewnością dobrze, pokonać potrzebę, jednak nie jest to konieczne, przezwyciężać pragnienia, ponieważ pragnienie tworzy nie ograniczając, nie więzi. Podczas gdy potrzeba tak. Zawsze jest miło wyrazić miłość, tkliwość, czułość, pieszczoty i im więcej skontaktujesz się z Czystą Miłością, tym bardziej te wyrażania ogrzeją i wypełnią twoje Serce. Nie stawiaj jako cel  zaprzeczenia tych pragnień ale przezwyciężaj potrzeby. Stanie się to, przekazując i otrzymując uściski, ofiarowując Twą Miłości i otrzymując Moją.

Ale jest tak, że po mimo mocnego pragnienia, kiedy ktoś przytula cię , jest ochota ucieczki. Ponieważ w tym momencie obudzisz, to co chcesz znieczulać, podczas gdy realnym rozwojem, jest być jednakowo spokojnym ze wszystkim , jest być w ogóle na jawie . To objęcie napełnia wiele części ciebie, ale pamiętaj o tych niespełnionych  lub zranionych częściach od których najłatwiej jest uciekać lub znieczulać. Spojrzenie na nie z odwagą spowoduje, że je przeżyjesz. Oczywiście nie jest to proste, ale z uzdrowieniem, które możesz wziąć do serca, z jasnością twojego zachowania, z ufnością do Siebie, będziesz mógł przezwyciężyć swoje trudności.

Pamiętaj również, że jeśli masz  już bliskiego towarzysza podróży, też mogą być zakłócenia przez objęcia innego noweamorgo „Serca”, jeśli w twoim sercu jest coś do wyleczenia, do zrozumienia, do odkrycia. Nie musisz się obawiać tym,  ale po prostu  obserwuj, uświadom sobie a następnie działaj.

Transformuj potrzebę w pragnieniu. Nie mów: „Muszę przytulać cię”, ale: „Chcę przytulać cię, chcę być przytulaną” Jest to wyrażenie, które zawsze musisz używać, aby usunąć energię potrzebom i dać energię pragnieniom.I podczas gdy potrzeby są do wyleczenia, przekształcenia, pragnienia tworzą rzeczywistość do przeżycia. Są to małe rzeczy, ale bardzo ważne


1 września 2016, 17:41

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
KTO CIĘ OBRAŻA CZY RANI?

Obserwując siebie i neutralnie obserwując innych, mogę powiedzieć, że ludzie większość swego życia przechodzą czując się obrażeni tym, co ktoś...

Zamknij