Aguila Mirko

DO ZOBACZENIA!!!
Kochani!!!
Niedługo wyjeżdżam z Polski, może na długo. Chcę wykorzystać tę okazję, by podzielić się z Wami moimi refleksjami. Okazuje się, że ostatnie wydarzenia w moim życiu w Polsce, jeszcze bardziej  zbliżyły mnie do SAMEGO SIEBIE , zdałem sobie sprawę z rzeczy, które to subtelnie system narzucił na istotę ludzką by ją jeszcze bardziej „zniewolić” i powiększać jej iluzoryczne życie w „dobrobycie”, „wolności” i „posiadania prawdziwej wiedzy”. Wykorzystując i tworząc potrzeby naszego wewnętrznego  IDIOTY (tak jak określają Q’hero) EGO. Czyli Jego chęć„zaistnienia”, „bycia sławnym” i „iluzorycznie” potrzebnym.
Mam teraz wielką potrzebę wzmacniania bardziej moich relacji z NATURĄ i z LUDŹMI niż z iluzorycznymi postaciami  ze świata wirtualnego. Z NATURĄ, podczas pobytu w izolacji (dietowania) w

peruwiańskiej puszczy Amazońskiej, i z LUDŹMI, którzy nie mają w głowie „kodowanych” teorii, paradygmatów, reguł, schematów itd. Po prostu  „ludźmi”, a jeśliby posiadali  potężną „wiedzę” NATURALNĄ WSZECHŚWIATA, to nie starają się jej „wypchnąć” lub „sprzedać” , tylko uczą człowieka, by mógł jak Oni, korzystać z niej, a później przygotowywać innych.

Niestety w pewnym stopniu, też dałem się „wciągnąć” przez system w jego gry, dlatego zachęcam wszystkich by ostrożnie korzystali z „dobroci” systemu, i nie dali się uzależnić, a w zamian aby zbliżyli się jako istoty ludzkie, do siebie i do Natury, bo dzięki naturze żyjemy. Można wykorzystać te „dobroci”, ale anonimowo i nie ułatwić systemowi „kontrolowania i inwigilowania”, każdego z nas i to nie jest żart, bo jeśli tak dalej będzie , człowiek stanie się „robotem – niewolnikiem” systemu i o to im chodzi, a nie o nasze tzw. „bezpieczeństwo” czy „opiekę”, o której krzyczą przez media (ich narzędzie) i przez to tworzyć „strach”, który jest ich najlepszym sprzymierzeńcem.
Zachęcam do uwolnienia się od świata iluzji, demaskując tego IDIOTĘ (który każdy z nas ma) EGO, zdać się na prowadzenie miłości, ale nie tylko słowami , ale także czynami, by to prawdziwie poczuć. Tak na zawsze uwolnić się od tych utopijnych wizji, bezsenności i koszmarów tworzonych właśnie przez naszego idiotę EGO. Przestać być pokarmem dla wyimaginowanych autorytetów, teorii i schematów. Powrócić do swojego prawdziwego Ja, bo jedyną prawdziwą wiedzą, którą każdy ma, jest jego własne życie, a reszta  to są tylko opowieści, filmy, teoria i tylko kolejny punkt odniesienia. Trzeba rozpoznać podstępną grę sprytnego Ego, które czyni każdego z nas swoim niewolnikiem.
Trzeba uwolnić się od wszystkich emocjonalnych dramatów życiowych przeszłości i zacząć wszystko od nowa w tej Nowej Erze. Uwalniając się od tego wszystkiego, dopiero dostrzeżemy  nowe drogi dla ciała emocjonalnego i fizycznego oraz będziemy w stanie określić swoje korzenie, bo bez tego człowiek nie istnieje, tak jak nasi „bracia” drzewa. Musicie wiedzieć, że przymusy wewnętrzne, krytyka i osądy zamykają drogę do szczęścia. Trzeba zbierać siły, by odnaleźć się na Ziemi, i zacząć wszystko TU a nie TAM GDZIEŻ, budować lepszą przyszłość w JEDNOŚCI. Siła ducha pomoże wzmocnić nerwy i uporać się z przewrażliwieniem na punkcie własnej osoby.
 
Magikami  i Wojownikami Światła stajemy  się wtedy, kiedy otwieramy  swoje serce, bo bezinteresowna miłość jest kluczem do sukcesów. NIEBO nie jest tam – po tamtej stronie, lecz TU i TERAZ – na tym świecie. Trzeba myśleć sercem, a nie głową. Niech  boska Pramatka weźmie nas wszystkich  w ramiona i uleczy nasze bezpodstawne lęki. Wiara w cudowną moc miłości przezwycięży każdy strach zrodzony z poczucia osamotnienia. Jako posłannicy NIEBA trzeba rozbudować  w sobie boską mądrość i  zdobytą wiedzą trzeba podzielić się z bliskimi osobami. Strach ma wielkie oczy!
Siła DUCHA przekształca niskie pobudki na szlachetne zamiary i likwiduje ostatnie ogniska strachu, proszę  przestać  się umartwiać, otwierajcie się na życie towarzyskie i komunikację z innymi istotami. Powiew Kosmicznego Wiatru oraz Energia Wszechświata nakieruje nas na to w tych Nowych czasach.
Dziękuję bardzo wszystkim, za okazaną Miłość i Braterstwo, a tym co okazywali mi „zazdrość”, „zawiść” i „nienawiść”, życzę z całego serca UZDROWIENIA.
Sercem będę z wami i do zobaczenia!!!
1 Orzeł Mirko


10 sierpnia 2013, 17:01


8 komentarzy


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
WIELKI GALAKTYCZNY PORTAL-29.07-WIELKI SEXTILE

Zmiana, na którą tak wiele osób czekających na 22 grudnia 2012 w końcu się dokonała. Obecnie dosłownie żyjemy w różnych rzeczywistościach i wymiarach i to czuje się coraz bardziej. A także czuje...

Zamknij