Aguila Mirko

JESTEŚ JAK MAGNES.Gdybyś nosił magnesy przylepione wszędzie, możesz się spodziewać, że niektóre rzeczy przylepią się do Ciebie, inne szybko się oddalą a jeszcze inne będą Ci obojętne. W pewien sposób, to właśnie dzieję się w twoim życiu. Nieświadomie przekazujesz swoją energię. Niektóre z twoich cech są przyciągające a niektóre odpychające.

Przyciągnąłeś do siebie, wszystko co jest w twoim życiu. Częstotliwość, którą emanujesz, składa się z twojej energii świadomej i nieświadomej, częściowo odpychające, częściowo przyciągające, a częściowo neutralne. Prawo, które kryje się za tym mówi: przyciągamy to co jest podobne do nas. Przyciągamy do swojego życia, osoby i sytuacje, które mają tą samą częstotliwość co nasza. Negatywne Cechy, takie jak rozpacz, depresja, chamstwo, trudności i bezmyślność, prowadzą do niskiej częstotliwości. Jeśli mamy którykolwiek z tych elementów w naszej naturze, to przyciągamy kogoś o podobnej energii do naszego życia. Cechy, takie jak, miłość, współczucie, szczęście, troskliwość, ofiarność, przekazują energie o wysokich częstotliwościach i przyciągają osoby o podobnej energii.

Wszechświat ofiaruje nam, lustra, odbicia, aby się przypatrzyć na nie. Rozejrzy się na około i obserwuj osoby które Cię otaczają. One grają jakąś rolę w dziele twojego życia, z jakiegoś powodu. Im bardziej będziemy zaprzeczać, że jesteśmy jak magnesy dla pewnego rodzaju osób lub sytuacji, tym bardziej nasza Wyższa Jaźń prosić będzie, byśmy uważnie obserwowali naszego cienia. Desperacja to jest coś, co odpycha. Gdy ktoś jest zdesperowany, by mieć partnera, inni uchwycą tę rozpaczy na subtelnym poziomie i oddalają się. Kiedy zmieniamy tą energię na inną energię , miłości, otwartej i przyjmującej, przyciągać będziemy właściwą osobę.

Jeśli nie jesteś w harmonii z życiem, możesz przyciągać pokarmy, który będą ci szkodzić. Jeśli masz myśli samo-krytykujące, to atakujesz siebie samego. Możesz przyciągać moskity, które będą cie gryźć. Służysz jako odbicia, dla energii, którą emanujesz. Jeśli ukrywasz lub chowasz gniew, to możesz przyciągać atak od jakiekolwiek istoty czy zwierzęcia. Jeśli masz negatywne myśli, to przyciągasz osoby i sytuacje negatywne. Jeśli masz zły stan zdrowia, w momencie, gdy będziesz gotowy, aby zwolnić chorobę, przyciągniesz idealnego uzdrowiciela do twojego życia. Jeśli chcesz by jakiś projekt osiągnął sukces, lecz masz ukryte uczucia znudzenia, lub jeśli się boisz albo czujesz się zmęczony, podstawowa energia przeciwstawi się sukcesowi projektu.

Ilekroć coś nie manifestuję się zgodnie z twoimi oczekiwaniami, zbadaj swoje ukryte uczucia i je zmień. Wtedy przyciągniesz, to czego naprawdę chcesz. To co jest w środku nas , przyciągnie to co jest na zewnątrz. Jeśli jest coś , w twoim świecie zewnętrznym, które nie jest takie jak byś chciał, poszukaj w środku siebie i zmień sposób myślenia o sobie. Wtedy przyciągniesz osoby lub sytuacje inne do siebie. Jeśli oceniasz się bardzo nisko i uważasz, że nie jesteś wystarczająco dobry,to przyciągniesz tyrana, który będzie robić to samo.

Zapamiętaj zawsze twoje dobre cechy i przyciągnij kogoś, kto cię będzie doceniał. Przestań emitować negatywną energię , ani nie myśl o przyciąganiu katastrofy do Siebie. Promieniuj pozytywnym światłem i uwierz, że cud przyjdzie do ciebie. Jesteś jak magnes : przyciągasz to co jest podobne do Ciebie.

1 Orzeł Mirko


10 października 2012, 16:12

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Liście Koki i duchowość Inków.

Od jakiegoś czasu zabieram się do napisania czegoś o świętej roślinie Inków, Liście Koki, to bardzo trudna sprawa, ponieważ ludzie...

Zamknij