Aguila Mirko

JĘZYK DUSZY.alma11Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się w jakim języku mówi DUSZA, może mieć swój własny język?, po jakiemu mówi?, po polsku, angielsku, francusku, hiszpańsku, japońsku? … Nie, język DUSZY nosi nazwę: Intencja.

 

Kiedy Istota Ludzka mówi, wyraża się, myśli i coś więcej ponadto, intencja jest to co łączy energię-słowa z tym co pomyślane i wychodzą z ust emanując częstotliwość i wibracje z jaką zostały połączone i w zależności od tej intencji będą one wyrażone i słyszane. Więc bardzo ważne jest, jak myślimy i mówimy, ponieważ sposób wyrażania się będzie stanowić życie Istoty Ludzkiej, kształtując jego charakter i osobowość, które go określą. Prawdziwe jest powiedzenie: „Jesteś tym, co myślisz”.

alma12

Przez wiele lat, od dzieciństwa, młodości, dorastania i dorosłości, Istota Ludzka przyzwyczaiła się myśleć i mówić w odpowiedni sposób i ta forma wyrażania się towarzyszy jej do dziś. Tak bardzo, że jest już w pełni przystosowana i nie zdaje sobie sprawy, że wiele z tych słów są tak zakorzenione, i używa ich nieustannie i wielokrotnie, aż tak, że mózg ma je skatalogowane i wyselekcjonowane, aktywując je pozytywnie lub negatywnie, gdy uzna to za konieczne.

alma6

Wszyscy, którzy Przebudzili Świadomość, postrzegają zmiany w swoim życiu, otoczeniu i środowisku. Oni stają się coraz bardziej świadomi istnienia i obiektywizmu, nie robią rzeczy, tylko po to by coś robić, ale bo chcą robić je z najlepszymi intencjami, by wysiłek ich pracy wewnętrznej, przyniósł dobre efekty.

Być świadomym, znaczy umieć być opiekuńczym, szanować i kochać nasze trzy ciała: materialne, psychiczne i duchowe. Dziś mamy dostępną całą wiedzę by wiedzieć jak dbać o materialne ciało: doskonałe odżywianie (Wegetariańskie, Holistyczne etc.), ćwiczenia, by utrzymać je w formie, regenerujący sen , higiena i oczyszczanie i wszystko, co wiemy o ciele fizycznym. Psychiczne ciało, musimy karmić pozytywną energią i myślami, medytacją, relaksem, zabawą, przekształcać i przepracować złe negatywne emocje, zrozumieć je, właściwie ukierunkować.

alma1

Ale co z DUSZĄ, wiemy, jak dbać o Nią? Prawidłową odpowiedź by było: Jeśli dbamy o materialne i psychiczne ciało, automatycznie będziemy dbali o Duszę – W jaki sposób? – Odżywiając Ją we właściwy sposób. DUSZA działa na bazie elektromagnetyzmu, częstotliwości, drgań, rytmu, kolorów, itd. Jeśli nie karmimy Jej tymi elementami, wtedy DUSZA nie będzie się rozwijać, a jedną z najważniejszych form odżywiania ją jest: Intencja Myśl i Słowo.
Każdy początek i kształtowanie rzeczywistości, zaczyna się w myśl, bo jesteśmy myślami. Słowo jest wynikiem myśli w związku z tym: Pomyśl zanim coś powiesz, bo Intencja, którą umieścisz , w myśli i słowo wypowiedziane będzie: Przyczyna i Skutek, co siejesz, a w następstwie, co zbierasz.

alma7

Ale co to znaczy Intencja? Intencją jest Celem, który chcemy osiągać gdy mówimy, czytamy lub wydajemy jakieś przesłanie. Jeżeli chcemy o czymś poinformować, wiadomość będzie miała pewne cechy. Jeśli chcesz czegoś nauczyć, jakiejś procedury, język zmienia się. Zarówno struktura jak i słowa używane w każdym przypadku są różne. Jednak ten sam komunikat może mieć więcej niż jeden zamiar. Zwracajcie uwagę by wyjaśniać, jak, kiedy, dlaczego i gdzie, bo jest to bardzo ważne w życiu Istoty Ludzkiej, bo to pomoże określić rzeczywistą intencję: Czynu, Działania i Myśl w życiu codziennym.

alma5

Gdy DUSZA kształtuję się, powoli będzie eliminować język wewnętrzny, nieskończona liczba słów i wyrażeń, ona automatycznie resetuje się, rozpocznie czyszczenie ich, ponieważ nie są one z nią związane . Również zacznie wyłączać z pamięci częstotliwości, drgania, rytmy i kolory, które mogą powodować niestabilne skoki w elektromagnetyzmie jej duchowego ciała, a tym samym utrzymywać stabilność, harmonię, równowagę i zdrowy rozsądek, utrzymując te związane z nią częstotliwości bez zmian.

alma2

Zbyt długo żyliśmy tylko dwoma ciałami: Materialne i Psychiczne. Wyrażaliśmy nasze potrzeby według nich. Ale dziś jesteśmy w procesie poczęcia naszego trzeciego ciała i jest to: DUSZA. Kiedy pojmiemy naszą DUSZĘ w Szyszynce, staje się ona, uosobieniem mądrości w nas. A ponieważ jest mądrym i najwyższym ciałem, pierwszą rzeczą, jaką zrobi, jest: Restrukturyzacja myśli – energii, ich sortowanie i przenoszenie na należyte im miejsce.

DUSZA z natury jest komputerem, matematycznym i chemicznym i ponieważ taka ona jest, nie może istnieć w zaburzeniu, chaosie, sprzecznych emocjach, negatywnościach, zaburzeniu równowagi, dysharmonii, nienawiści, niestabilności itd.. Z tego powodu, gdy DUSZA zaczyna się tworzyć, Istota Ludzka również automatycznie zaczyna zmienić swójGhostflowers charakter wewnętrzny, swoje dwa ciała: Materialne i Psychiczne . Już nie będzie znosił dotychczasowego jedzenia, środowiska, programów, filmów, wiadomości, sposobu bycia, ludzi, miejsc, które będą: niegrzeczny, nieodpowiednie, nieuprzejmy, złe, niewłaściwe, szkodliwe, gwałtowne, agresywne, itp. Z tego powodu myśl-słownictwo Duchowego Języka, również zaczyna stawać się coraz bardziej wyrafinowany i przekształca się w myśli i słowa, które wyrażają prawdziwą naturę i duchowość Istoty Ludzkiej.

Aktywna DUSZA wewnątrz Jaźni, będzie ona przekształcić myśli – słowa, które są twarde, sztywne, gruboziarniste, szorstkie, nieczułe, niegrzeczne, niewłaściwe itp. W myśli-słowa, które naprawdę mówi się w inny sposób, bardziej miłosny, troskliwy i humanitarny. Oznacza to, że już nie będzie krzyczeć, znieważać, tracić cierpliwość, obrażać, szydzić itd..

alma13

Losy każdej ISTOTY DUCHOWEJ WSZECHŚWIATA, jest stać się częstotliwością i wibracją: Stabilną, Harmonijną, Zrównoważoną, Cichą, Miłosną i Rytmiczną. Tylko wtedy staniemy się istotami duchowymi i będziemy gotowi przyłączyć się do rytmu, częstotliwości i drgań kosmicznych, które pulsują i drgają na równych warunkach i zasadach.

 

Aguila Mirko


14 maja 2014, 11:25


3 komentarze


 • 1 Wąż Natalia:

  Bardzo dziękuję za te słowa. Mirko, a wyjaśnij proszę, co rozumiesz przez porównanie Duszy do komputera, że Dusza Jest komputerem? W moim odczuciu to nie pasuje, dlatego proszę o rozszerzenie tego wątku. :) Buziaki i ukłony ! :)

  • mirko:

   Nie Natalia, oczywiście , ze DUSZA nie jest komputerem, to pisałem w przenośni.
   Jeśli chodzi o porządek, zarządzania ….”matematycznym i chemicznym i ponieważ taka ona jest,
   nie może istnieć w zaburzeniu, chaosie, sprzecznych emocjach, negatywnościach, zaburzeniu równowagi,
   dysharmonii, nienawiści, niestabilności itd..

 • praveen:

  Mirko Hi, Article was good. I understand there are only two concepts material & spiritual. Material is what we always are feeding in the form of food,shelter,sleep & sexual life. This never satisfies us.Animals do the same things now and again. We have brains and they don’t have brains. So we need to acquire knowledge. When we get that knowledge and analyse we come to know that we are not body but we are simply souls. Food for body is what we always tempt for and always feed our bodies in similar ways but the body & soul are two different entities and hence we fail to satisfy soul while we are trying to satisfy our bodies.We are in great illusion.Our body is temporary because when we die it gets destroyed on the other hand soul is permanent it can never be destroyed. Soul has a peculiar property, one cannot cut soul,cannot wet it,cannot burn it, cannot destroy it so soul is permanent. When we realize we are souls and not the bodies than we try to feed our souls. So a million dollar question is what’s the food for soul?? Food for soul is the purest form of love which can only be acquired when one can reconnect’s its lost connection with his almighty from where he has come. This connection can be redeveloped by knowing him once again and by trying to connect with him…and that’s possible..and when that happens you no longer have worries..no problems in life,you are the most happiest person on this earth,you don’t desire things which you used to before this realization,you start loving each and every person in this entire universe like you know him from centuries..you fell so elated and find yourself at the uppermost sense of satisfaction which can only be experienced..if you want to deiscuss this further please let me know..I’ll love to..thanks a lot

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
POSZUKUJĄC RÓWNOWAGI.

Człowiek jest Holistyczną istotą, czyli w nim jest zawarta całość, tak jak wszechświat. Człowiek składa się z aspektów duchowych, mentalnych,...

Zamknij