Aguila Mirko

KOBIETA NOWEGO TYSIĄCLECIAStarożytne proroctwo Andyjskie.

„Pamiętaj: zjednoczenie miłosne rękami mężczyzny i kobiety, jest ogniwem, które pozwoli im nawiązać kontakt ze Wszechświatem. Bo gdy męska ręka dotyka dłoni kobiety, dotyka drogi prowadzącej do wieczności.”

Istnieje proroctwo, że ziemia na początku trzeciego tysiąclecia będzie przechodzić głębokie zmiany.
„Przyjdzie czas, kiedy żeński duch obudzi się ze snu ponad pięciu stuleci, aby zapoczątkować Świat pokoju i harmonii.”

 

Zbawienie ludzkości spoczywa w rękach kobiety, która rozpoznaje własne siły, i spotyka się z innymi kobietami, aby razem uratować Ziemię.

W swojej długiej drodze nauki kobieta będzie w stanie znaleźć swoją siłę woli, odwagę, wiedzę i energię potrzebną do zmiany kursu własnej historii, dzięki czemu zdoła przemienić każdy ból, samotność, każdy smutek, w świat radości, przyjaźni i spełnienia.

W jaki sposób nauczyć się bycia prawdziwą kobietą?

Badając uważnie przyrodę, Naturę. Prawdziwa kobieta odkrywa się w jej prawdzie i chodzi po swojej drodze w pełni świadoma siebie.

Najpotężniejsza broń kobiety, to jej wewnętrzna energia, która chroni zarówno ją i każdego, kto miłuje. Dlatego będzie musiała nauczyć się zejść do swojego wewnętrznego świata: tylko wtedy, gdy odkryje swoją prawdziwą istotę, będzie mogła wykorzystać całą swoją energię wewnętrzną.

Mężczyzna zbliżony do prawdziwej kobiety, staje się boski! Aby odkryć tajemnice boskości, mężczyzna musi przeniknąć do serca kobiety, bo Pachamama (Matka Ziemia) tylko chce, to co kobiety chcą.

Jeśli Pachamama jest miłością, to również nią jest kobieta .Mężczyzna powinien rozważyć kobietę jako wersję twórczej natury, której moralność opiera się na szacunku dla życia.

Przez kobietę mężczyzna może osiągnąć Absolut, dlatego tak ważne jest dla Niej, by kierowała swoją własną energią. Jeśli uda się zbudować ten most energii, mężczyzna który przejdzie ten most, będzie wiedzieć, że ona jest w stanie poprowadzić go do boskości.

1 Orzeł Mirko


17 stycznia 2013, 05:10


5 komentarzy


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
ZNACZENIE PROROCTWA

Ludzie pytają mnie: Majowie mówili o trzech dniach ciemności kiedy weszliśmy do ciemnej szczeliny, lub centrum Drogi Mlecznej. Dlaczego oni...

Zamknij