Aguila Mirko

MIŁOŚĆamor1Coś o Miłości, na początku Fali Psa.

Miłość jest subtelnym składnikiem świadomości. Jest w stanie pokazać głęboki sens istnienia. Miłość jest jedynym prawnym narkotykiem. Niektórzy błędnie szukają w alkoholu lub innych narkotykach, tego co generuje miłość.

amorMiłość jest najbardziej niezbędna życiu. Mądrzy znają tą tajemnicę i szukają tylko miłości. Pozostali ignorują Ją, związku z tym poszukują to co zewnętrzne. Jak uzyskać miłość? Żadna technika nie służy do tego, bo miłość nie jest materialna. Nie jest przedmiotem prawa myśli i rozumu. One są poddawane Jej.

By uzyskać miłość, najpierw musisz wiedzieć, że miłość nie jest uczuciem, lecz istotą. Miłość jest to ktoś, żywy i prawdziwy duch. Gdy obudzi się w nas, przybywa błogość, przybywa wszystko.

amor2Co zrobić by przyszło? Najpierw musisz uwierzyć, że istnieje (bo nie można go zobaczyć, tylko się czuje) (niektórzy nazywają go Bogiem), później należy go szukać w jego intymnym mieszkaniu, SERCE. Nie trzeba go przywoływać, ponieważ jest już w nas, nie należy prosić by przyszło, trzeba go puścić, uwolnić, przekazywać.

 

amor3

 

NIE CHODZI O PROSZENIE O MIŁOŚĆ, ALE O DAWANIE MIŁOŚCI JAK OTRZYMUJESZ MIŁOŚĆ ? DAJĄC MIŁOŚĆ, KOCHAJĄC.

AGUILA MIRKO


18 kwietnia 2014, 01:02


4 komentarze


  • Viola:

    Mirko, piękne są Twoje słowa, i bije z nich jakaś prawda, która już tymi słowami nie jest, a stanowi przekaz z wymiarów nie możliwych do zbadania intelektem i zmysłami…to jest dla mnie bardzo cenne..odbieram Twój kierunek, jako wskazówkę dla mnie..
    Viola

  • krystal:

    Milosc to cudowne uczucie ,daje moc ogromna,mozna gory przenosic .Pieknie opisujesz Mirko dajac milosc otrzymujemy ja ,lubie czytac twe przekazy Mirko ,jest w nich stara indianska madrosc ktora bardzo czuje i jest mnie bliska-dziekuje i pozdrawiam z miloscia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
UWOLNIĆ NASZ PLECAK PSYCHICZNY.

Każdy człowiek nosi, jak ci pielgrzymi, którzy przychodzą do swoich świętych miejsc, "psychiczny plecak". W środku są nasze cierpienia i...

Zamknij