Aguila Mirko

MÓJ LUD ROZPOZNAŁ, KIM BYŁ PRZYWÓDCA.Mój lud rozpoznał, kim był Przywódca. Ludzie szli za nim, ponieważ był wspaniały.
Nigdy nie wygrywał żadnych wyborów ani nie został powołany przez żaden rząd.
To nie jest sposób, w jaki stajesz się Przywódcą.
To był zaszczyt, który wygrałeś.I zasłużyłeś na to, ponieważ przez lata szukałeś Ciszy i Ducha.
Są Przywódcy i też są gubernatorzy. W Narodzie Ludzi Ziemi jesteśmy przyzwyczajeni do Przywódców. Kiedy kierowali dobrze, zostaliśmy z nimi. Kierowanie dla nas było, nie oddalać się od Serca i podążać za głosem Natury.
System nowoczesnych cywilizacji sprawia, że ludzie stają się władcami zgodnie z prawem, nawet jeśli nie są przywódcami.
W jaki sposób kalendarz może nam powiedzieć, jak długo dana osoba będzie Przywódcą? To absurd. Szef jest przywódcą, póki ludzie w niego wierzą i póki jest on najlepszą osobą, by nas poprowadzić.
Przywódcą jest ten, który zwyciężył Duchową Ciszę.
A ludzie, widząc, że twoje czyny są poruszone prez Miłość do Ducha, podążają za tobą.
Możesz być Przywódcą tylko wtedy, gdy ludzie podążają za tobą.
W przeszłości, kiedy potrzebowaliśmy uzdrowiciela, który nas prowadzi, stał się naszym przywódcą. A może potrzebowaliśmy głębokiego myśliciela. Wojownik wiedział, kiedy jego czas się kończy, i nie zamierzał być naszym przywódcą poza czasem, który był potrzebny.
Był dumny z tego, że służył swojemu ludowi i wiedział, kiedy nadszedł czas, aby odejść. Nie mógł zostać przywódcą, chyba że prowadził ludzi tak, jak ludzie chcieli by nimi kierować. Droga serca. Dlatego wiedzieliśmy, jak sprawdzić, kto jest liderem. Ludzie go potrzebowali, a ludzie podążali za nim. Był inteligentny. I zrozumiał, co współczesny człowiek szykuje.
Ludzie widzieli, że on nie może być oszukany przez ludzi, którzy nie mogli znieść uznania swojej prawdy, a więc szli za nim. Dlatego ci, którzy dominują w nowoczesnych cywilizacjach, nie znoszą i nienawidzą naszych najmądrzejszych przodków.
Ponieważ byli prawdziwymi przywódcami i ludzie ich słuchali, a oni nie słuchali tych, których dzisiejszy świat nazywa władcami.
Przywódca zawsze posłucha potrzeb Ludu.
Przywódca to ten, który myśli o swoim Ludzie przed nim.
Martwi się o ludzi i stara się widzieć, żeby niczego im nie brakowało.
On jest tym, który podejmuje decyzje z Umysłem w swoim Ludzie, jego Ciało w kontakcie z Ziemią i Jego Serce w Niebie.
Mieliśmy liderów, a nie gubernatorów.
Przywódca był tym, który szukał uścisku prerii, ponieważ wiedział, że objęciem Ziemi było objąć Jego lud.
Lakhota.

Ek-Al Mirko


18 listopada 2017, 15:46


3 komentarze


  • Lehila:

    Mądre i piękne. Nasz obecny „rząd” powinien to przeczytać i powtarzać trzy razy dziennie.

  • Grzegorz:

    Wmówiono nam że potrzebujemy wiele. Trzeba to zdobywać. trzeba za tym gonić. I Ci którzy nam to ułatwiają zostają przywódcami. Potem kształtują nam świadomość, kogo kochać kogo nienawidzić co nam potrzebne do szczęścia bo oni akurat to nam dadzą lub umożliwią. A my pozbywszy się własnej świadomości przekazanej przez rodziców, dziadków zapominając jak żyć szczęśliwie, dajemy im wiarę że jako wodzowie mogą uczynić nas szczęśliwymi. Maestro nasza świadomość może jest jeszcze do przebudzenia. Może, zawsze zostaje nadzieja, choć to daleka i trudna droga choć powrotna.

  • grażyna:

    Wszechświat jest doskonale poczętym mechanizmem ewolucji. Rezonuje z wszystkimi wysyłanymi przez nas (w postaci: myśli, słów, czynów, emocji, pragnień) impulsami energetycznymi. Tu nie ma pomyłek. Zjawiamy się w określonym miejscu i czasie nieprzypadkowo. Stąd jedni z nas doświadczają relacji z mistrzami/przywódcami, inni – z politykami. Oba jednak układy umożliwiają nam wznoszenie świadomości w wymiarze, którego potrzebujemy. Możemy czerpać z mądrości pierwszych i wyciągać wnioski, obserwując drugich. Ważne jest co w nas wchodzi, ale ważniejsze – co z nas wychodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Mitakuye Oyasin.

Kiedy mówimy Mitakuye Oyasin "Wszystkie nasze relacje" wiele osób nie rozumie znaczenia tych słów. Zwrot Mitakuye Oyasin ma większe znaczenie...

Zamknij