Aguila Mirko

NADSZEDŁ CZAS ŻYCIA BEZ STRACHU.sin miedosOd kiedy wróciłem z Puszczy Amazońskiej, minęło już trochę czasu, ten ostatni pobyt w Naturze, spowodował we mnie głębokie zmiany, może dlatego że jesteśmy w Nowych Czasach i Energie Wszechświata, są mocniejsze w oczyszczaniu.

Od pierwszego dnia, kiedy opuszczaliśmy Naturę (Puszcza Amazońska), już w małym miasteczku zaczynałem odczuwać w ludziach, podczas rozmów i spotkań, trochę strachu. Myślałem że, to przez zmianę otoczenia i przyjazd do Pucallpy ( duże miasto) ten strach od ludzi był tylko troszkę mocniejszy, ale kiedy wylądowałem w Europie, to był i jest tak mocny, że nie da się go wyeliminować, tylko trzeba go ignorować, bo tu każdy ma jakiś strach mocno zakorzeniony w umyśle, który  został narzucony przez system, za pomocą mediów.

sinmiedo2

Pracujący boją się utraty pracy.

Ci, którzy nie pracują, boją się że nigdy nie znajdą pracy.

Kto nie boi się głodu, boi się jedzenia.

Kierowcy boją się chodzić, a piesi boją się być potrąconymi.

Demokracja boi się pamiętać, a język boi się powiedzieć

Cywile boją się wojskowych,a wojskowi boją się braku broni.

Broń boi się braku wojen.

Jest to czas strachu.

Strach kobiet na przemoc mężczyzn i strach mężczyzn do kobiety bez strachu.

sin-miedo-1Strach przed złodziejami,

strach przed policją,

strach przed czasem bez zegarów,

strach dziecka bez telewizji.

Strach nocy bez tabletek nasennych i strach dnia bez tabletek na przebudzenie.

Strach przed tłumami, strach przed samotnością.

Strach przed tym co było i co może być.

Strach przed śmiercią, strach życia …

Jak widzicie jest to smu1498tne i jeśli nie zaczniemy sami pracować nad tym, by to wyleczyć i zmienić,  to po prostu można doprowadzić się do szaleństwa. A kiedy poruszam ten temat, podczas rozmów z ludźmi na spotkaniach, to większość z nich, zaczyna  cytować rożne teorie lub zasady z książek, albo z filmów, mówiąc jak to się eliminuje lub jak można wyleczyć to wszystko, ale tylko mówią i są mocno przestraszeni i zagubieni w środku siebie i próbują zatuszować to zagubienie tak zwaną „wiedzą”. Najbardziej smuci to, że człowiek sam się oszukuje. Ja nie czuję się obrażony, czy smutny, z tego powodu, że ktoś stara się „oszukiwać mnie”, bo to nie moje życie i jest to też bez wpływu na moje życie.

Mirko3Każdy ma swoje życie i każdy wie, że sukcesy w życiu własnym, pojawią się wtedy gdy zaufasz SOBIE, wbrew i pomimo, tego że wszyscy może wątpią w Ciebie. Gdy przestaniesz martwić się, tym co ludzie mówią, a zaczniesz wierzyć w siebie. Kiedy twój egoizm wreszcie nie ogranicza twojej zdolności do kochania.

Oczywiście też, kiedy będziesz mógł porzucić rutynę, a to nie wpłynie w metabolizmu twojego życia i wybierzesz odwieczną walkę niż zakup jakiegoś zwycięstwo.

To wszystko dzieje się kiedy działasz z przekonaniem , a nie dla pochlebstwa i kiedy będziesz mógł być biedny bez straty twojego bogactwa i bogaty nie tracąc twojej pokory. Kiedy będziesz mógł spacerować z biednym, nie zapominając , ze jest człowiekiem a z bogatym, nie myśląc , że jest bogiem.

sinmiedo3A na koniec , kiedy nauczysz zmierzyć się , ze swoimi  błędami tak łatwo i pozytywnie, jak z twoimi sukcesami , kiedy nie będziesz musiał cierpieć by doznać szczęścia i kiedy zaprzestaniesz poszukiwania prawdy w rzeczach, które są wokół ciebie, i zaczniesz poszukiwać we WŁASNEJ OSOBIE, dopiero wtedy sukcesy przyjdą do Ciebie i nadejdzie czas życia bez strachu.

Aguila Mirko


2 grudnia 2013, 00:38


17 komentarzy


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
INSTRUMENT TWÓRCY

Witajcie kochani. Jestem w Polsce już kilka dni, zdążyłem spotkać się z bliskimi mi osobami, serdecznymi przyjaciółmi i z rożnymi...

Zamknij