Aguila Mirko

NATURALNA MĄDROŚĆdiet2013

Kochani. Po moim pobycie w puszczy Amazońskiej podczas „dietowania”, wiele rzeczy otworzyło się we mnie, którymi chciałbym podzielić się ze wszystkimi. Podczas izolacji w środku lasu i w towarzystwie roślin, ptaków, owadów, gadów, różnego rodzaju zwierzyn, szumu wody i wiatru, słyszałem głos natury, który mówił, że nie powinniśmy starać się zmieniać świata, wystarczy byśmy zmienili nasze złe nawyki , które negatywnie wpływają na nasz świat.

diet2013.6Nie próbujmy otwierać żadnych portali galaktycznych, po prostu wypróbujmy otwieranie naszych serc na siebie, bliźnich i na życie, tak jak nie przejmuj się wysłuchując mylących wiadomości ewolucyjnych, które pochodzą od domniemanych „podłączeń kosmicznych”, po prostu słuchaj jasnych komunikatów, uważanych za przestarzałe , które odrzucamy od Matki Ziemi.

diet2013.3Nie martwmy się, istnieje czy nie istnieje Bractwo Białych, martwmy się o naszych braci czarnych, białych, żółtych, czerwonych i o wszystkie inne rasy, które istnieją, by nadal istniały i tak samo nie próbujmy uczyć się języków kosmicznych lub starożytnych mantr, bez uprzedniego uczenia się rozmowy i śpiewu w prostym języku miłości i życia na naszej Matce Ziemi.

diet2013.1Nie starajmy się słuchać i realizować technik duchowych mistrza duchowego, bez zapoznania się z naszą własną istotą duchową, która prowadzi nas do odkrycia naszego własnego wewnętrznego mistrza, który mówi i uczy nas, jak praktykować własne życie duchowe i mądre. To jest tak jak byśmy chcieli uciec do bezpiecznych miejsc, przed katastroficznymi zmianami zachodzącymi w naszej Matce Ziemi, starajmy się stawić czoła naszym katastroficznym osobistym zmianom, które nie będą pozwalać nam uratować się, bez względu na to co będzie się działo.

diet2013.4Zanim nauczysz się , jak skontaktować się z pozaziemskim bratem, naucz kontaktować się ze sobą i wspierać swojego ziemskiego brata. Więc nie bój się o jakąś tragedię, czy powódź co ma przyjść, bo utoniesz we własnym strachu konieczności przeżycia, czegoś co jeszcze się nie wydarzyło i nie bój się końca świata, bój się nie być przygotowany by żyć TU i TERAZ. To wszystko prowadzi nas byśmy nie bali się tego co ma się zdarzyć, tylko bać się tego co NIE robimy, by nie stało się czego się boimy; w taki sposób pozbędziemy się negowania tego co ma się stać, tylko będziemy działać na zabezpieczenie tego, co jest słuszne i poprawić to, co jest złe, a wtedy strach stanie się nadzieją.

diet2013.2Najważniejsze jest byśmy nie szukali śladów przeszłości, tylko byśmy wiedzieli którędy chodzimy teraz, bo nie należy się spodziewać przyszłości „ogłoszonej”, tylko należy „współtworzyć” nowy świat i nie obwiniaj lub nie oceniaj się, jeśli zmieniłeś swoją ścieżkę, oferuj siebie w uczeniu innych zmieniać się, błędem jest myśleć, że bycie bardziej świadomym jest to, jak wiele książek duchowych czytałeś, tylko ile nie musiałeś czytać by nauczyć się mądrości naturalnej i uniwersalnej.

 

AGUILA MIRKO


28 października 2013, 17:15


One Comment


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
ŻYCIE W NOWYM CYKLU

Jestem już od miesiąca poza Polską. Tu gdzie przebywam zaczyna się wiosna i jak co roku przylatuje do ogrodu moich...

Zamknij