Aguila Mirko

OBJAWIENIEPo ostatnim spotkaniu w lesie, wśród natury, wspólnym medytowaniu i połączeniu się z Wszechświatem, doszedłem do wniosku, ba, objawiło mi się , że żyjemy w takich czasach gdzie ponowne odkrywamy, że żyjemy w świecie głęboko tajemniczym, pełnym nagłych zbiegów okoliczności i spotkań, które wydają się predestynowane i zsynchronizowane.

A im bardziej budzimy się do Niego stwarzamy zupełnie nową koncepcję świata, redefiniując wszechświat jako energetyczny i święty. Będziemy odkrywać , że wszystko wokół nas, cała materia jest złożona z boskiej energi, którą zaczynamy widzieć i rozumieć. Z tej perspektywy widać, że ludzie zawsze czuli się niepewnie, odłączeni od tego świętego źródła, próbowali karmić się energią przez dominowanie siebie nawzajem i na niekorzyść ludzkości, konflikt ten jest przyczyną wszystkich ludzkich konfliktów.

Jedynym rozwiązaniem jest kultywowanie osobistego powrotu połączenia z tym co boskie, mistycznej transformacji, która wypełnia nas nieskończoną energią i miłością, aby rozwinąć naszą percepcję piękna i podnieść nas do świadomości naszego Wyższego Ja. W tej świadomości możemy wyzwolić się z naszego nawyku, do monitorowania i odkrywania konkretnej prawdy, misja którą przyszło nam podzielić się, aby pomóc ludzkości ewoluować do tego nowego poziomu rzeczywistości.

Przy realizacji tej misji możemy odkryć wewnętrzną intuicję, która pokazuje nam, gdzie iść i co zrobić. Jeśli dokonujemy tylko pozytywnych interpretacji, to doprowadzi to do zbiegu koincydencji, które będą otwierać drzwi, aby nasza misja objawiła się.

Kiedy wystarczająca ilość nas wejdzie w ten ewolucyjny przepływ, zawsze dając energię do Wyższego Ja wszystkich, których spotykamy, będziemy tworzyć nową kulturę, gdzie nasze ciała będą ewoluować do poziomów energetycznych i percepcji niewyobrażalnie wysokich.

W ten sposób bierzemy udział w długiej drodze ewolucji od Wielkiego Wybuchu do ostatecznego celu życia energetyzowania naszego ciała, z pokolenia na pokolenie, aż dostaniemy się do nieba, które każdy będzie mógł wreszcie zobaczyć.

Dlatego nie należy patrzeć umysłem, ale sercem, bo następne życie jest już wśród nas i czeka aby objawić się światu, wystarczy spojrzeć dogłębniej.

1 Orzeł Mirko

 

 

 


8 lipca 2012, 14:01

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
ODRODZENIE SIĘ

Ostatnio bardzo dużo dzieje się w każdej sferze naszego życia. Każdy coś przeżywa, nastroje gwałtownie się zmieniają, od pełnego wzniesienia...

Zamknij