Aguila Mirko

OBUDŹ SIĘ !yoKiedy znajdujemy się przez pewien czas z dala od cywilizacji i na powrót wracamy do niej, uświadamiamy sobie w jaki sposób system zniewala ludzi, to jest bardzo smutne, ale musimy zrozumieć, że większość Istot Ludzkich jest już częścią systemu. Musimy zrozumieć, że większość Istot Ludzkich nie jest gotowa do odłączenia się od systemu, od własnego niewolnictwa. Niestety, dla wielu z tych Istot Ludzkich jest to obojętne, są tak beznadziejnie uzależnieni od systemu, że nie myśląc za dużo, są gotowi walczyć, aby go chronić.

bendicion2

Urodziliśmy się jako kokon o nieskończonym potencjale. Kochaliśmy i byliśmy kochani bezwarunkowo. Koncepcja braku, była obca dla nas wszystkich. Tak jak wzrastaliśmy, zaczęliśmy kwestionować świat wokół nas. Ale w szkole uczono nas powtarzania informacji, a nie myśleć za siebie. Koledzy wyśmiewali się z Ciebie, gdy kwestionowałeś, to co ustalone. I tak pozwalaliśmy, by mentalność grupy wpływała na nasze działania i decyzje. Zrobiliśmy to, co powiedziano, w obawie przed konsekwencjami tego, co by się stało gdybyśmy tak nie postąpili.

sinmiedo2Czy lubisz być rządzony przez strach? Zostałeś osądzony i nauczyłeś się robić to samo. Ale trzeba rozpoznać w sobie, to co czyni byśmy osądzali innych. Rozpoznaj w sobie to, a następnie zmień tę część w tobie. Twoje opinie zostały utworzone przez programy telewizyjne (Nic dziwnego, że nazywane są programami). Nadawano Ci ciągle, poprzez media lub inne środki, rozrywki w celu uniknięcia kwestionowania rzeczywistości wokół Ciebie. Celowo utrzymywano cię w nieświadomości, bo boisz się tego, czego nie rozumiesz. Poszukiwałeś wiadomości zdarzenia globalnego i dano Ci propagandę. Zaoferowano Ci nadzieję z obietnicą o skutecznych zmianach w drodze głosowania. Ale ta nadzieja rozpuszczała się,  kiedy zdałeś sobie sprawę, że wszystkie strony zmanipulowano z tej samej ręki. Religia nauczyła cię czcić boskość na zewnątrz Ciebie. Nigdy nie zdając sobie sprawy , że jesteś już obudz2częścią nieskończonej świadomości wszechświata. Integrowałeś się w „walce o życie”, ponieważ nie było innego oczywistego wyboru. Przeszkolono i tresowano Cię na bycie konsumentem, poprzez ciągłe ostrzały symbolów korporacyjnych. Do żywności i napojów dodano chemikalia, by zrobić cię bardziej biernym.

Za każdym razem byłeś bardziej nieszczęśliwy z twoją sytuacją, ale powiedziano Ci: „takie jest życie, wytrzymuj”. Nauczono cię patrzeć z góry i pogardzać innymi za ich różnice. To sprawiło, że stałeś się narażony, gdy różnice, z którymi się zidentyfikowałeś, kolejno zostały zaatakowane. Powtórzysz te same cykle negatywnych zachowań, bo pozwolisz by okoliczności wpływały na Twój nastrój. Jeśli tylko mógłbyś zdać sobie sprawę, że nie istnieje dobrze, czy źle, 1498że to tylko poglądy. Pozwolisz by twoja przeszłość dyktowała twoja teraźniejszość i martwisz się o przyszłość. Pomimo, że przeszłość i przyszłość nie istnieją, jedyne, co naprawdę masz jest teraźniejszość. Życie Tu i TERAZ to jest wszystko, co możesz zrobić.

Patriotyzm został zainstalowany, kosztem oddalania się od świata. Jedynie to co ograniczasz, jest to co etykietujesz i to czemu przypisujesz jakąś wartość. Prawdy nie możesz łatwo zablokować lub zamknąć.

obudz1Czy jesteś zaskoczony, że czujesz się zagubiony, zdezorientowany i bez kierunku? Przedstawiciele władzy pracowali ciężko, byś uwierzył, że nie masz żadnej władzy, ani kontroli. Ale to wszystko tylko złudzenie. Gdy wreszcie zdajesz sobie sprawę, jak potężny jesteś, nigdy więcej nie będziesz działać wbrew twojej woli. Wszystko co musisz zrobić, to pamiętać, kim jesteś. Jesteś tą samą duszą, którą urodziła się lata temu. Tą samą duszą, ale z tymi wszystkimi latami uwarunkowań, które zasłaniają twoje poczucie siebie, twoją jaźń.

Jesteś wyobraźnią Twojej Istoty. Tak więc, kim chcesz być? To tylko Twój wybór, po prostu zacznij w to wierzyć. Wszyscy pochodzimy z tego samego źródła, wszyscy JESTEŚMY JEDNYM. Zdajesz sobie sprawę z tego, kiedy zaczynają opuszczać ciebie etykiety, które w ciebie włożyli. Urodziłeś się divinidad6wolny i umrzesz wolny, ale czy żyjesz wolny?

WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE.
JESTEŚ NIESKOŃCZONYM POTENCJAŁEM.
SZANUJ SIEBIE SAMEGO I BĘDZIESZ SZANOWAĆ INNYCH.
BUDUJMY ŚWIAT POZA WOJNĄ.

Aguila Mirko


25 lipca 2014, 23:02


10 komentarzy


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
WYSZUKIWANIE WINNYCH NA ZEWNĄTRZ

Od mojego wyjazdu z Polski, minęło już kilkanaście dni. Podróżując zdarza się wiele pięknych wydarzeń w moim życiu, poznaję nowych...

Zamknij