Aguila Mirko

ODERWANIE SIĘoderwanie5W obecnych czasach Ty tylko możesz, uczynić cię szczęśliwym i wszystkie obecne chwile są bo jesteś w nich. A dziś, w wiecznej teraźniejszości, TU I TERAZ, będziesz szczęśliwy, pomimo, że dziś towarzyszyć ci będzie to czy tamto. I będziesz mógł przejść z jednej chwili do drugiej ciesząc się życiem, bez przenoszenia bagażu emocjonalnego z przeszłości i tak jak kwiaty polne i ptaki na niebie będziesz wolny od zmartwień, żyjąc w wiecznej TERAŹNIEJSZOŚCI.

 

Oderwanie się może być zdefiniowane jako „brak pragnienia”. Jeśli pomyślimy o nastroju osoby rozpaczliwie pragnącej kogoś lub czegoś, i osoba której tego nie ma. W której z nich można zobaczyć ciszę, spokój, bezpieczeństwo i w której odwrotnie?. Teraz patrzmy na świat, na nieszczęście, które jest wokół i wewnątrz ciebie. Co ją powoduje? Sytuacja ekonomiczna, bezrobocie, wojny, samotność, co? Jeśli przyjrzeć się bliżej, zobaczysz, że nie jest to nic z tego, ponieważ, jeśli to zostaje rozwiązane, pojawią się inne kwestie, które nadal będą powodować nieszczęście. Więc co jest? Czy to nieszczęście nosisz ze sobą wszędzie tam gdzie jedziesz, czy nieszczęście jest w tobie i nie można uciec od niego. Nie, jest w Twoim oprogramowaniu, w twoim komputerze mózgowym, w twoich przekonaniach; tych, które wydają się tak logiczne, że nawet nie widzisz, że cię nękają i zniewalają. Twój umysł nie przestanie produkować nieszczęścia.

Teraz, jeśli je analizujesz, można zauważyć tylko jedną rzecz, która powoduje nieszczęście: pragnienie, przywiązanie. A co to jest przywiązanie? Jest to kompulsywny stan emocjonalny powiązany z rzeczą lub osobą, spowodowany przekonaniem, że bez tej rzeczy lub osoby, jest niemożliwe być szczęśliwym. Twój umysł podpowiada ci: „nie możesz być szczęśliwy, jeśli nie masz tego czy tamtego, jeśli taka osoba nie jest z tobą, jeśli określona osoba nie kocha, jeśli oderwanie8nie masz bezpiecznej pracy, jeśli nie zapewnisz sobie bezpieczeństwa swojej przyszłości, jeśli jesteś sam, jeśli nie masz ciała zgodnie z modą, jeśli inni działają, tak czy siak, i tak znajdzie się wiele innych „nie możesz być szczęśliwy, jeśli ….”. , bo Twój umysł jest zaprogramowany na stale, by udowodnić Ci ( że jeśli nie jest to przez jedną rzecz, to przez inną), że nie możesz być szczęśliwym.

Wszystko to, jest fałszem!

Jesteś szczęśliwy, tu i teraz; ale nie wiesz o tym. Z powodu twoich fałszywych przekonań i wypaczonego sposobu patrzenia na świat, wypełniło Cię pełno obaw,przywiązań, konfliktów, win i poczucia winy, a jeśli udałoby ci się zobaczyć przez tą plątaninę czystą myśl,przekonałbyś się, że jesteś szczęśliwy ale nie wiesz o tym. Nie ma chwili w życiu, w której nie masz tyle ile trzeba byś był szczęśliwy. Wszystkie rzeczy, do których przywiązałeś się, a bez których jesteś przekonany, że nie możesz być szczęśliwy, są po prostu powodem twojego cierpienia. To co sprawia, że jesteś szczęśliwy, nie jest sytuacja wokół ciebie, ale myśli, które masz na głowie.

Uzależnienie czy przywiązanie, to stan emocjonalny, który ma dwa ostrza, jeden pozytywny i jeden negatywny. Pozytywny jest ten stan przyjemności i emocji, który czujesz, kiedy osiągniesz to, do czego jesteś przywiązany. Ujemną stroną, jest poczucie zagrożenia i napięcia, które mu towarzyszą, co sprawia, że jesteś podatny na zaburzenia emocjonalne i ciągłe zagrożenia rozbicia twojego spokoju. Przyjrzyj się uważnie: jeśli cel twojego przywiązania nie zostanie osiągnięty, powoduje to nieszczęście; a jeżeli go osiągasz, tylko powoduje chwilę przyjemności, po której następuje obawa i strach przed jego utratą.

Powstaje pytanie, czy możemy wygrać walkę z uzależnieniami? Tak, wyrzekając się ich, zmieniając nasze oprogramowanie. Zrób listę wszystkiego, do czego jesteś przywiązany i powiedz sobie: „Właścioderwanie7wie nie jestem przywiązany do Ciebie w ogóle, tylko oszukuję siebie myśląc, że bez ciebie nie mogę być szczęśliwy „. A jeśli przywiązanie odnosi się do osoby, możesz powiedzieć: „Pozwolę Ci być sobą; mieć własne myśli, byś mógł zaspokoić własne gusty, przestrzegać własnych skłonności, zachowywać się jak zdecydujesz postępować, ulżę Ci z Miłością i uwolnię się od Ciebie z Miłością”. Teraz jesteś w stanie kochać tę osobę. Dlaczego? Bo kochać to nie jest chcieć, to co chcesz, bo to jest tylko posiadać. Gdy chcesz kogoś dla siebie, tylko założysz sobie łańcuch na szyję i przywiązujesz się z drugą stroną. Miłość może istnieć tylko w wolności, wybierz pomiędzy twoim przywiązaniem a szczęściem. Nie potrzebujesz zrezygnować, ale zrozumieć i być świadomym. Jeśli Twoje przywiązania spowodowały cierpienia, to jest bardzo pomocne, aby zrozumieć to i jeśli kiedykolwiek doświadczyłeś uczucia wolności, będzie przydatne do zapamiętania. Skreślaj z siebie twierdzenia: „Ty mnie uszczęśliwisz!” i „to sprawia, że jestem szczęśliwy!”. Ty tylko możesz, uczynić SIEBIE szczęśliwym, i wszystkie obecne chwile są bo jesteś w nich. A dziś, w wiecznej teraźniejszości, TU I TERAZ, będziesz szczęśliwy, pomimo, że dziś towarzyszyć ci będzie to czy tamto. I będziesz mógł przejść z jednej chwili do drugiej ciesząc się życiem, nie przenoszenia bagażu emocjonalnego z przeszłości, i tak jak kwiaty polne i ptaki na niebie, będziesz wolny od zmartwień żyjąc w wiecznej TERAŹNIEJSZOŚCI.

Skąd pochodzą twoje przywiązania? Wyrastały z kłamstwem, które pochodzą ze twojej kultury, twojego społeczeństwa, lub od siebie samego, czyli twojego oprogramowania. Wystarczy obejrzeć: jak tysiące ludzi mogą bez nich żyć, bez tego co przypuszczasz, że jest właścicielem twojego szczęścia; i patrząc na twoją przeszłość z pewnością znajdziesz coś, co w pewnym momencie uważałeś i przypuszczałeś że jest niezastąpionym (przyjaciele, rodzice, partnerzy, małżonkowie, kochankowie, dom, auto, La Dolce Vita ….) i wiele innych, i że czas udowodnił i pokazał Ci, że tak nie jest. Dziś nawet nie pamiętasz o nich, popatrz, jak mało ważne były!. Zmiana występuje tylko wtedy, gdy dołączysz wiedzę do zrozumienia; zauważ, że są filarami Ołtarza Mądrości. Klucz: od-proderwanie1ogramowania się, odpuszczać przywiązania.

Co to jest twoje oprogramowanie?. To co nosisz wewnątrz twojego komputera mózgowego, który został uformowany poprzez gromadzenie odbieranych danych . Twoja kultura, twoje pomysły, twoje przekonania, twoje lęki, twoje przywiązania, twoje nawyki. Oto właśnie nazwy ścian twojego więzienia, nazwy plątaniny, która filtruje wszystkie informacje docierające do Ciebie. Analizuj je jeden po drugim, bo drogą nie jest zrezygnować, lecz silna wola, nie zwalczaj zła, bo drogą jest wizja, powiększać dobro przeciwnej.

Twoja kultura, jakakolwiek by ona była, to musisz wiedzieć , że są inne kultury, są inni ludzie, którzy doskonale żyją bez niej, dlatego nie jest jedyną i nie jest właścicielem prawdy.

Twoje pomysły, punt widzenia, idea, kiedy spotykasz kogoś, natychmiast oceniasz i etykietujesz ją, dla ciebie jest sympatyczną, lub nieprzyjemną, lub smutną, lub głupią, gruba, niezgrabną, itd. Więc, nadal będziesz widział to w tej osobie, ponieważ jest to twoje zdanie, punkt widzenia, które masz o tej osobie. Jednakże, inni mogą mieć inne spojrzenie i zdanie, inne niż te, które zrobiłeś dla Siebie, w związku z tym nie jest jedyna niezawodna lub prawdziwa. Dotyczy to nie tylko w odniesieniu do ludzi, ale obejmuje wszystkie Twoje pomysły.

Twoimi przekonaniami, zachowujesz się jak fanatyk, zamknięty dla wszystkiego, co mogłoby podważyć twoje przekonania. Boisz się fanatyzm u innych?, Bo oderwanie4to, czyni z nas nasze fałszywe przekonania. Spójrz na konsekwencje skrajnego fanatyzmu, są one oparte na przekonaniach, tak zakorzenionych, że nie pozwalają na wejście innych różnych opinii.

Twoje strachy, obawy, gdybyś wiedział, że cię zabiją, nie mógłbyś przestać myśleć o tym. To sprawią twoje strachy i obawy, po prostu skupiają twój umysł na nich. A jeśli masz twoje myśli skupione na nich, to nie żyjesz, nie możesz być szczęśliwym, nie będzie niczego co mogłoby Cię pocieszyć, będziesz patrzył na wszystko z ciemnej strony. To nie najgorsze, jeśli chodzi przywiązanie, gorzej jest, że ona jest bramą, przez którą wchodzi wszystko co negatywne. Energia idzie za myślą jeśli twoje myśli są stale ujemne, skąd mogą pojawić się w twoim życiu piękne rzeczy. Jeśli twój umysł pławi się w labiryncie terroru, jest to, co dla ciebie przyciągają niestety; następnie troszczy się, żebyś zobaczył tego złego, czego obawiałeś się, wydarzyło się. To czego nie powiedziano Ci, jest to, że stworzyłeś to z myślami. Strach sprawia, idealne połączenie by wnieść do manifestacji to czego obawiasz się; ponieważ łączy w sobie myśli, uczucia i słowa. Zamknij drzwi do ciemności i otwórz drzwi Miłości z całego serca, ponieważ Miłość jest przeciwieństwem strachu, napełni się miłością i stopniowo twoje strachy i obawy stracą siłę.

oderwanie3Twoje przywiązania, jak skąpiec pilnujące swoich pieniędzy, będziesz udawał, żeby nie zobaczyć, tego co zagraża twoim przywiązaniom. Pamiętaj, że są one przyczyną cierpienia. Gdyby zapytać kogoś, czy kocha cierpieć, z pewnością odpowiedziałby, że nie. A jeśli wiemy, co jest powodem cierpienia, staraj się nie oddawać swojej mocy dla czegokolwiek zewnętrznego od siebie.

Twoje nawyki, masz zwyczaje, formuły, które tyle razy powtarzałeś, że stały się powszechne i logicznie dla Ciebie. To jest twoja część-robota, wykorzystywana do wykonywania czynności mechanicznych, ale nie, by osądzić życie. Jak widzisz, świat, do którego odnosisz się i którego kochasz, jest to świat stworzony przez własny umysł i ma bardzo niewiele wspólnego z rzeczywistym światem. Dlaczego nie stworzyć twoim własnym umysłem, twojego ŚWIATA ŚWIATŁA? Najważniejsze jest zrozumieć i być świadomym. Wtedy wszystko, co zniewala Cię, będzie się rozpadało pomału, będzie tracić moc w tobie i własna kreatywność będzie zastępowała robota mechanicznego, sztywnego i bez życia, którym jesteś. Nie będziesz już podziwiać ładnego kwiatu, ponieważ wiesz że jest ładny, ale będziesz w stanie przeniknąć istotę oderwanie2wszystkich kwiatów i nie będziesz widzieć morza mechanicznie jak rybak, ale jako piękno i wspaniałość, którą oferuje twojemu wzrokowi. Tylko o ile jesteś w stanie zobaczyć kogoś, takim jakim naprawdę jest TU I TERAZ, nie jak to jest w twojej głowie, w twoich pragnieniach i wyobraźni, tylko wówczas będziesz naprawdę ją kochać.

Twój umysł, twoja kultura, twoje przekonania, jak widzisz, są różne kultury i różne lokalizacje sprawiają różne wartości, więc żadna wartość, która zależy od zewnątrz nie jest prawdziwa i bezwzględna. Ci, którzy osiągnęli oświecenie rozumieją, że Diament nie jest to nic więcej niż kamień , dla którego ludzki umysł, dał wartość. I że będą królowie ci duzi lub ci mali, dla których twój umysł zadecyduje by byli. Wszystko ma wartość, którą TY nadajesz. Szczęście i nieszczęście zależy od tego, jak zmierzysz się z wydarzeniami, a nie od rodzaju samych zdarzeń. Odkryć na nowo samego SIEBIE, jest po prostu odkryć ŻYCIE W PEŁNI, którego można osiągnąć, jeśli postanowisz usunąć kraty, który osobiście postawiłeś SOBIE.

Nowy Cykl wymaga nowych ludzi, a Nowy Człowiek wyłania się, z ponownego spotkanie z SAMYM SOBĄ, pojawią się kiedy wypełni się przepaść, która oddziela cię od rzeczywistości. Wyłania się ona, z odwoławczą mocą miłości, z wysiłku ponownej integracji w jedną Wyższą Całość.

oderwanie6Energia podąża za myślą, tak więc ci, którzy wierzą w błędne rzeczy, podobnie jak ci, którzy wierzą tylko w to, co jest ograniczone do ich życia, roszczą dla SIEBIE, więzienie duchowe.

Świat do którego się odnosisz, jest tworzony przez umysł.

Aguila


24 kwietnia 2015, 16:59


7 komentarzy


 • Tomek:

  Masz rację Mirko-umysł strasznie nas zniewala. Niestety w dzisiejszym świecie mało ludzi potrafi „patrzeć” głosem własnego serca, intuicji. kiedy patrzę na niektórych moich znajomych w pracy aż mam ochotę im powiedzieć aby zmienili swoje nastawienie do życia. ale wiem że każdy ma swoje życie, swoją karmę i sam musi dojść do pewnych rzeczy-ja mogę tylko naświetla im pewne sprawy. Dziękuje Mirko że jesteś
  dobrze, że jakiś czas temu trafiłem na Twoją stronę

 • human:

  Trochę dziwny ten Twój programming: „A dziś, w wiecznej teraźniejszości, TU I TERAZ, będziesz szczęśliwy, ” sam sobie przeczysz, jeżeli piszesz o teraźniejszości to dlaczego w czasie przyszłym? dziś będziesz szczęśliwy;P teraz jest teraz i jak jest teraz to każdy chyba wie najlepiej, na teraz na moim niebie jest CHEMTRAILS i nier potrafię być szczęśliwy mając wiedzę o tym, że przyczynia się on do chorób wielu ludzi oraz niszczy przyrodę…

  • JA:

   Strach o przyszłość, to już wybieganie poza czas Tu i Teraz. Boisz się skutków chemtrails, a to już dotyczy przyszłości

  • mirko:

   „programing” to nie język polski, i właściwie nie rozumień co z tym chcesz powiedzieć human. Może mój język polski nie jest tak doskonały jak twój, wybacz moja ignorancję, a właściwie to mój problem , a nie twój. Nie rozumiem co zaprzeczę, bo przynajmniej mam wiele chwil szczęścia, przezywanych każdą chwilę, a nawet jak to przeczytasz, te chwile już minęły i już jest inną rzeczywistością, inne chwile, który przynoszą mi szczęście i dają mi siły. zdrowie , pokoju i harmonie, by móc to w jakiś sposób przekazywać innym, bez emocji i tylko z intencję poprawę ich bytu w naszej Matce Ziemi. Piszesz o „chemitrails” i sobie myślę , ze nie tylko to powoduje , ze nie jesteś szczęśliwą. Ale czy twoje cierpienie naprawi to?, czy twoje cierpienie znajdzie rozwiązania by tego nie było?, czy nawet jeśli popełnisz samobójstwo poprawi to?

   • human:

    nie przyszedłem tutaj aby budzić z pięknego snu wiedzą o CHEMTRAILS, którym oddycha wszystko co żyje i dzieje się to tu i teraz, ja rozumiem że ignorancja w tym temacie daje szczęście;) a tylko po informację o andyjskich ziołach, ale chyba będę je musiał zastąpić polskimi odpowiednikami…

 • Eleonora 17b:

  Jak dobrze mieć tak blisko bratnią duszę …….
  Czuję istotę wspólnego źródła, archetypu Matki Ziemi.
  Do zobaczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
UWAŻNOŚĆ

Obecnie żyjemy w świecie, gdzie jesteśmy nasyceni technologią, jesteśmy bombardowani przez zbyt wiele bodźców zewnętrznych. Komputery i laptopy, telefony komórkowe,...

Zamknij