Aguila Mirko

POWRÓCIĆ DO MIŁOŚCIamorasimismo2Miłość zaczyna się od SIEBIE samego.

Jeśli nie kochamy siebie, nikt inny tego nie zrobi.
Nie tylko to, nie będziemy też dobrzy w kochaniu innych.
Miłość zaczyna się od siebie, od JA.


 

amorasimismo4

Postrzegajcie każdego dnia, czy wybieraliście życie w strachu czy w MIŁOŚCI. Strach może pozostawić nas rozłączonych od obecności miłości wewnątrz każdego z nas. Prowokować i generować lęk oraz strach jest taktyką ego, czy to ego każdego z nas lub ego świata. Ego świata jest odzwierciedleniem mocy indywidualnego ego i ilości aktywnego strachu.Strach jest obecny, gdy zapominamy, że jesteśmy częścią boskiego zamysłu Stwórcy.

amorasimismo5Nauczyć się, doświadczyć prawdziwej miłości, oznacza rezygnację z nacisku ego, że mamy dużo strachu w sobie, że jesteśmy i żyjemy we wrogim świecie. Możemy podjąć decyzję pozbycia się strachu i zwątpienia, i powrócić do jasnego światła MIŁOŚCI, które zawsze jest w każdym z nas. Kim my jesteśmy, to jest Miłością Transparentną.

Oto daję wam kilka pomysłów, aby przyciągnąć miłość do swojego życia zamiast strachu.

amorasimismo6Pamiętajcie, że Stwórca, stworzył nas w doskonałej miłości , która jest wieczna i niezmienna. Nasze ciała zmieniają się, tak jak nasze umysły, więc nie jesteśmy ani ciałem, ani umysłem. Zostaliśmy stworzeni jak duch, który jest czystą miłością. Właśnie w tym mamy utrzymać skupioną naszą uwagę.

Wybaczcie i powitajcie z powrotem MIŁOŚĆ do swojego życia. Kiedy możemy to zrobić, dzieje się coś jakby zrównoważenia. Zamiast zjednać w sobie błędy z poczuciem winy, powinniśmy być bardziej zaangażowani w promowanie radości i sługi. Wtedy zaczniemy robić to, po co pierwotnie tutaj przyszliśmy zrobić.

amorasimismo7Spójrzcie na akty dobroci innych, zamiast na ich wady. W ten sposób widzimy obecność miłości jaka jest w każdym z nas. Wszyscy jesteśmy dobrymi duszami, przyzwoitymi, kochającymi, które sporadycznie zatraciły się. Kiedy możemy skupić się na dobru innych i utrzymać to w pamięci, działamy z WYŻSZEJ JAŹNI. To może pomóc nam rozproszyć strach i gniew.

amorasimismo8Pamiętajcie jak wiele możecie dać i jak cenne jest to, dawanie. Mamy taką samą siłę w nas, taką która umożliwia by planety się poruszały, ziemia obracała, nasiona kiełkowały i kwiaty paczkowały. Nie ma oddzielnego Boga dla każdego człowieka. Jest UNIWERSALNA INTELIGENCJA, która przepływa przez nas wszystkich.

amorasimismo10Akceptujcie, że jesteście wystarczający. Kiedy ego zaczyna próbować zwabić was do strachu, powiedzcie głośno: ” JA Jestem wystarczającym.” Nie potrzebujemy być tym kim nie jesteśmy. Nie potrzebujemy sprawdzać siebie samego. Nie ma potrzeby, aby zadowolić ego lękami, utrzymując nasze prawdziwe JA na dystans. „JA Jestem wystarczającym” potwierdza, że każdy z nas wybiera kochać i przegania od siebie wątpliwości i obawy.

 

Aguila Mirko


13 marca 2014, 11:41

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
SAMOTNOŚĆ.

Nie ma innego sposobu istnienia, niż być sam. Możemy o tym zapomnieć, możemy zapomnieć się w wielu rzeczach, ale znowu...

Zamknij