Aguila Mirko

PRZEMYŚLENIA I PRZEKAZ.KONIECZNYM JEST, ŻEBYŚMY PROSILI GRZECZNIE CAŁY ŚWIAT, ŻEBYŚMY PRZESTALI WIDZIEĆ I MYŚLEĆ O TRAGEDIACH.

Kreujemy podświadomą modlitwę, żeby tworzyć coraz mocniejszy kataklizm. Przedtem to nie miało takiego efektywnego działania tak jak ma teraz.

OTRZYMUJEMY CORAZ WIĘKSZĄ MENTALNĄ MOC A JEŚLI NIE BĘDZIEMY KONTROLOWAĆ NASZYCH MYŚLI BĘDZIEMY CIERPIEĆ JAKO LUDZKOŚĆ.


Cały świat mówi o roku 2012 jako epoce wielkich “problemów i katastrof”. Ważne jest :
1. Nie myśleć tak (a teraz wytłumaczę o co chodzi)
2. Nie brać wszystkiego AŻ TAK dosłownie, to nie jest pociąg który przyjeżdża o 2012, tylko to jest proces KTÓRY JUŻ SIĘ DZIEJE!!!
3. TERAZ , BARDZIEJ NIŻ KIEDYŚ, MUSIMY NAUCZYĆ SIĘ UŻYWAĆ NASZEJ MOCY I BYĆ ODPOWIEDZIALNI ZA TO CO MYŚLIMY I TWORZYMY.
To co teraz się dzieje, to to, że otrzymujemy więcej mentalnej mocy, ale z tą mocą też przychodzi odpowiedzialność, jesteśmy odpowiedzialni za projektowanie rzeczy dla naszego dobra wspólnego a nie destruktywnych. Jeśli dalej będziemy odmawiać zbiorowe modlitwy (podświadomie) kiedy zobaczymy wiadomości w telewizorze lub je usłyszymy i od razu pomyślimy o tragediach , a przede wszystkim O DACIE KTÓRĄ JUŻ WSZYSCY ZAAKCEPTOWALI jako „KONIEC”, jak myślicie, co się stanie? W tej chwili kreujemy naszą teraźniejszość i naszą przyszłość, musimy przestać cierpieć, musimy przestać myśleć o negatywnych rzeczach, musimy unikać wszystkiego co negatywne PILNIE I NATYCHMIAST!!! To jest bardzo proste, nie trzeba iść za jakąś religią, też nie proszę abyście wstąpili do jakieś sekty, nie, proszę was , żebyście używali mocy swojego umysłu/ wewnętrznego „ja” aby mieć lepsze życie.
PIERWSZA REGUŁA NOWEJ ERY : UCZCIWOŚĆ!!!!! Słyszę zwierzenia ludzi , którzy robią rzeczy których nie lubią czują się ekstremalnie źle i codziennie to uczucie jest coraz silniejsze. Skutkiem posiadania coraz większej mentalnej mocy jest usuwanie naszej części „nieodpowiedzialnej”… czy już odgadłeś która jest nasza część nieodpowiedzialna?
BRAK UCZCIWOŚCI W STOSUNKU DO SIEBIE SAMEGO!!!!! Kiedy mówię, być uczciwym ze sobą, mam na myśli robienie tylko tego co daje mi spokój i uczyni mnie szczęśliwym …. oczywiście, że nie brakuje mądrali który mi powie „ jeśli zabić uczyni mnie szczęśliwym to co … zrobić to? Moja odpowiedź będzie taka sama: ZRÓB TO CO RZEEEEECZYYYYYWIŚCIEEEEEE!!!!!! uczyni Cię szczęśliwym. Jeśli to jest to, co podpowiada twoje serce żebyś robił, to będziesz musiał to zrobić, ALE JEŚLI OKŁAMUJESZ SIEBIE albo OSZUKUJESZ SIEBIE, będziesz cierpiał w sposób niewyobrażalny. WYRAZIŁEM SIĘ JASNO!!!! Co teraz Ty robisz? Jak TY się czujesz?….
Czas zabawy juz się skończył, juz nie ma czasu żeby spróbować przekonać ludzi jeśli chcą wiedzieć o tych rzeczach czy nie, ja muszę wam to powiedzieć to jest mój obowiązek, z tym spełniam mój pakt z każdym z was. Od was już będzie zależało , czy spełnicie swój pakt z innymi przekazując im tę wiadomość.
JAK ZROBIĆ, ŻEBY TO WSZYSTKO FUNKCJONOWAŁO W “REALU”: Do dziś skupialiśmy się na tym jak manifestować to czego chcemy, dobrze, teraz musimy się skupić na czymś innym:
1. Będę Cię prosił, żebyś dokonał jednej z najtrudniejszych rzeczy o co do tej pory proszono Cię. NIE ZWRACAJ UWAGI NA TWOJE 5 ZMYSŁÓW. Nie ważne co widzisz, słyszysz, czujesz, itd. Potrzebne jest abyś się od nich odłączył. NIE WAŻNE CO WIDZISZ, NIE WAŻNE CO SŁYSZYSZ, NIE WAŻNE CO CZUJESZ , NIE ZWRACAJ UWAGI NA TO, NIE REAGUJ!!!!!
2. BĄDŹ SZCZĘŚLIWY ZA WSZELKĄ CENĘ, szczęście to jest to, na co możeś sobie pozwolić czuć w każdej chwili, TY DECYDUJESZ CO CZUĆ W KAŻDEJ CHWILI, a jeśli możesz czuć MIŁOŚĆ (to bardziej boskie od szczęścia) LEPIEJ!! Staraj się trzymać się w takim stanie najdłużej jak możesz w ciągu dnia, skupiaj się na tych rzeczach, przy których czujesz się dobrze, szczęśliwie i wywołują twój śmiech.
3. BĄDŹ UCZCIWY. Więc, jeśli robisz cos czego nie lubisz, przestań to robić, jeśli jesteś z kimś przy kim już nie jesteś szczęśliwy, to przestań być, jeśli czujesz się źle ze swoim zachowaniem, zmieniaj je.
4. PRZESTAŃ BYĆ TĄ WERSJĄ, KTÓRA NIE JEST NAJLEPSZA I NAJMNIEJ UCZCIWA DLA CIEBIE.
5. ZACZNIJ PATRZEĆ TWOIM UMYSŁEM NA TO CO RZECZYWIŚCIE CHCESZ ZOBACZYĆ I MIEJ ŚLEPĄ WIARĘ , ŻE TO JUŻ JEST. To znaczy, nie starać się w każdej chwili sprawdzać czy się wydarzyło czy nie, po prostu przyjmować , że już jest. Ślepa wiara to jest po prostu przyjmować beż żadnej wątpliwości , że już jest, niezależnie od tego co Ci podpowiadają twoje zmysły.
6. Jeśli masz problemy, choroby, PRZESTAŃ WIERZYĆ W NIE, one będą tam póki będziesz wierzył w nie, kiedy twoje myśli o nich znikną całkowicie, to one znikną automatycznie. Pomoże dużo 4 punkt, wiedząc że uczyni Cię szczęśliwym. W RAZIE “TRUDNOŚCI”:
1. ZACHOWAJ SPOKÓJ = NIE REAGUJ
2. NEGOWAĆ WSZYSTKO CO CI PODPOWIADA TWOJE 5 ZMYSŁÓW, AFIRMOWAĆ TO CO CI POWIE TWOJE SERCE.
3. NATYCHMIAST AKTYWUJ TWOJE SZCZĘŚCIA I UŻYWAJ TWOJĄ WYOBRAŹNIĘ , ŻEBY WIDZIEĆ TYLKO TO CO CHCESZ WIDZIEĆ… to jest właśnie PRAWDZIWA MOC KREATYWNA.
Ten punkt jest bardzo, ale bardzo ważny, bo lada moment twoja wyobraźnia będzie miała więcej mocy niż ma dzisiaj (i dziś ma o wiele więcej moc niż 6 miesięcy temu)
Dosyć dramaturgii, dosyć problemów, mamy mało czasu żeby być szczęśliwymi i żeby być jak najlepsi w środku nas samych, nie marnuj go na głupoty proszę!!!! WSZYSTKO JUŻ MASZ, po prostu czyń te kroki i miej ślepą wiarę. Jeśli masz ochotę podyskutować ze mną , żeby udowodnić mi że rzeczywiście masz problemy i że nie masz tego czego chcesz ….. MASZ CAŁKOWITA RACJĘ!!!! UDOWODNIŁEŚ, ŻE MOŻESZ KREOWAĆ TO WSZYSTKO W DOSKONAŁY SPOSÓB, jeśli już to udowodniłeś….. PRZESTAŃ TO ROBIĆ I ZACZNIJ TWORZYĆ RZECZY DLA TWOJEGO DOBRA, ŻEBY ŻYĆ W SPOKOJU, W MIŁOŚCI, W SZCZĘŚCIU!!!!! W DOSTATKU!!!! UWIERZYĆ JEST UTWORZYĆ!!!!
Bądźcie szczęśliwi moi przyjaciele!!!
“ To co widzisz jest twoim odbiciem, nie widzisz rzeczy takimi jakimi są, tylko takim jakim jesteś. Rzeczy same w sobie nie mają żadnego znaczenia, tylko to jakie im nadasz”

1 Orzeł Mirko


16 lipca 2010, 17:38

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
MODLITWA

OH WIELKI DUCHU, KTÓREGO GŁOS SŁYSZĘ W WIATRZE I KTÓREGO ODDECH DAJE ŻYCIE CAŁEMU WSZECHŚWIATU. POSŁUCHAJ MNIE, JESTEM MAŁY I...

Zamknij