Aguila Mirko

PRZEPUŚĆ POSŁAŃCA – LICZY SIĘ TYLKO PRZESŁANIE.patronphsi6Posłuchaj , mnóstwo komunikatów przychodzi do twojego życia, by  pomóc je zmienić, ale tak jak przychodzą, tak też odchodzą. Rutyna, bezpieczeństwo, obojętność i zwyczaj wyrzucają te komunikaty kopniakami. Umysł społeczny ostrzega o niebezpieczeństwie słuchania nieznajomych, boi się utraty kontroli. Utrwalanie apatycznej i niezrównoważonej rzeczywistości jest celem tych, którzy zamierzają , by człowiek pozostał na kolanach i w cieniu. Przestań zabijać posłańca. Posłuchaj.  Życie chce zobaczyć Cię cieszącego się.
Złam swoje  łańcuchy. Wibruj.

 

Chrystus, Budda, Kriszna, Mahawira, Lao Tzu, Chuang Tzu, pies, pszczoła, ptak, kwiat, żebrak, nie ważne, kto przekazuje wiadomość.Liczy się to, co ma nam do  przekazywania.  Liczy się tylko to co Istnieje, poprzez swoje nieskończone formy, przekazuje nam by się rozwijać. Ale jeśli w tym momencie twój umysł jest przerażony zastanawiając się, „jak może utożsamiać Chrystusa z psem?” Obawiam się, że nie rozumiesz, to co chcę powiedzieć, a może jesteś z tych, którzy uważają, że tylko ci, którzy chodzą na  msze są blisko Boga.estrellas

Różnice są w naszych głowach. W naszych konkretnych sposobach postrzegania i rozumienia świata. Istnienie nie dyskryminuje, wykorzysta wszystko co jest wokół nas, by przybliżyć nam to co chce powiedzieć. Jesteśmy my, ci którzy tworzymy różnice, ci którzy zniekształcają wszystko według naszych lęków, uwarunkowań i wygód.

Granice i podziały są wynalazkiem człowieka, który wkrótce runą,  Podziały te są tym, co prowadzą do wojen, izolacji i zniszczenia. Jest to, co czynią z nas, byśmy wierzyli inaczej, i które uniemożliwiają nam rozpoznać się braćmi i czuć się JEDNYM ze WSZYSTKIM.

Rzeczywistość jest niezmiernie bogata. Nasze małostkowe spojrzenia pokazują, nam ją odbarwioną i biedną. Ptak, z lotu, uczy nas wolności. Chmura, i jego przekształcenia, uczy nas płynąć. Kwiat, rozszerzając  swój aromat, uczy nas być hojnym. Wszystko wskazuje i uczy. Na swój sposób, wszystko komunikuje się. Język się zmienia, zmienia formę wypowiedzi, która przyjmie , to co ma na celu przekazać nam, to też oznacza, że musimy być bardziej czujni, bardziej uważni, bardziej świadomi na co dzień.

Jeśli zmienimy nasze postrzeganialma12e, jeśli rozszerzymy spojrzenie i połączymy się z ISTNIENIEM poprzez  SERCE, możemy wyjść poza nasze ograniczenia.    A kiedy to zrobimy, to nie będzie miało znaczenia, kto przyniósł nam wiadomość, ponieważ zrozumieliśmy, że kategoryzacja jest funkcją umysłu, i że wszystko, absolutnie wszystko, jest częścią STWÓRCY.

To co sprawia różnicę nie jest osoba, która mówi: ale to, co się NAM mówi. Wartość wiadomości jest w jej mocy transmutacji, w jej mocy, aby sprzyjać  zmianom. Jeśli to co otrzymamy pomaga nam stać się bardziej pozytywnym, wrażliwym i w harmonii to jest, to co naprawdę się liczy. Posłaniec jest jak balustrada schodów, odgrywa pewną rolę. Jest to środek, aby pomóc nam wnieść się do góry.amor-incondicional7

Nie zapomnij, że najlepszym sposobem, aby ktoś nadal pozostał w niewoli, jest by uwierzył, że jest wolny. Musimy otworzyć nasze oczy. Uważamy, że jesteśmy wolni, jednak jesteśmy w niewoli przez nasze struktury psychiczne. Pozostajemy unieruchomieni przez łańcuchy przekonań. Tak więc nie ma szans wnieść się do lotu z powrotem.

Jeśli nadal będziemy pozostawać z zamkniętym sercem, nie podając sobie pozwolenia na humanizowanie swoich dni, to cierpienie, przemoc i beznadzieja będą  powietrzem, którym  będziemy oddychać. Bądź właścicielem swojego życia. Dlaczego chcesz odjąć zamiast dodawać? Dlaczego wybierasz  pozostania w stagnacji, przeżuwający karę,  mogąc  być szczęśliwym? Zewnętrzna strona pokazuje tylko odbicie nas samych. Jeśli to, co widzimy na zewnątrz nie podoba się nam, więc zamieńmy to, co jest wewnątrz nas  i w magiczny sposób nasze życie będzie inne. Stanie się jaśniejsze.

mindsetNauczmy się wzajemnie poznawać. Odkrywajmy, kim jesteśmy. Odzyskujmy więź z naszym wewnętrznym dzieckiem. Tylko wtedy, gdy zdamy ten pierwszy krok możemy zaufać. Tylko wtedy będziemy łączyć się z istotą wiadomości. Tego dnia nie ma znaczenia, czy to był Chrystus, Budda natura, motyl i kwiat, ten który przyniósł nam nauczania. Dopiero wtedy zrozumiemy, że istnienie, wierne swojej twórczej natury, przybiera miliony sposobów by podejść do nas, i przybliżyć nam to co potrzebujemy wiedzieć. Niech spadną nasze bariery. Przepuśćmy posłańca. Bo … liczy się tylko przesłanie.

Por J. A. Pagano

Aguila Mirko


21 marca 2016, 22:37

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
KAŻDY DAJE TO, CO MA W SWOIM SERCU.

Ostatnie wydarzenia w moim życiu , pokazały mi wiele rzeczy, ogromna lekcja życia. Jedno pokazało mi najlepiej , że każdy...

Zamknij