Aguila Mirko

ROZMAWIAJĄC O ŚWIETNOŚCI.JOLYMPUS DIGITAL CAMERAestem już daleko od Polski, a po ostatnich Szałasach Potów i rozmowach po obrzędach na łonie natury, między drzewami i śpiewem ptaków i wyśmienitymi posiłkami przygotowanymi przez uczestników, mogę podsumować, tym że nigdy nie należy mylić uznania i sławy ze Świetnością, Świetność nigdy nie przychodzi z zewnątrz.

Większość ludzi myśli, że poziom świetności osoby jest wprost proporcjonalny do ilości osób, które go pochwali i uzna godnego szacunku i / lub podziwu … nic tak oddalonego od rzeczywistości.

 

SUPRASL ___173Świetność nie jest mocą, bogactwem, sławą, pięknem ani talentem, nie jest medalem albo wyróżnieniem, które może być udzielone lub odrzucone przez innych, świetność buduje się, jest to osobiste osiągnięcie, którego uzyskanie zależy wyłącznie od siebie samego i jest wykazana na podstawie faktów i postaw.
Świetność nie oznacza bycia lepszym, Świetność jest działaniem zamierzonym i świadomym, by znaleźć najlepszą wersją siebie … i przemienić się w nią.

SUPRASL ___197To nie chodzi o to by być zawsze większym lub lepszym, albo nie być nigdy mniej …mniej niż to co każdy wie, że może stać się.

Świetność jest realizację pełnego potencjału danej osoby, najwyższym wyrazem jego talentu i jego celu w życiu.

Każdy człowiek jest wyjątkowy i niepowtarzalny, ma różne okoliczności życiowe, różne punkty widzenia, różne możliwości, umiejętności, talenty, wyzwania, ograniczenia …to jest to, co możemy zrobić z tym, co jest nam dane, a pozytywny wpływ, który może mieć na innych, to naprawdę pokazuje poziom naszej Świetności.

Wiele razy, kiedy dokonamy podsumowania naszego życia, skupiamy się patrząc na to co udało się nam osiągnąć,bez zatrzymywania się obmyślając jak tego dokonaliśmy i kim staliśmy się by to osiągnąć. Zdobyć więcej, to nie znaczy, że jesteś lepszy.

alma7To właśnie w tym okresie czasu od momentu kiedy zdecydujesz, czego chcesz i co możesz, stajesz się osobą, która może to osiągać, gdy zrobisz krok ku Świetności, kiedy wyrastasz. Wyrosnąć bez opuszczania pójścia do przodu, Świetność, to nie jest celem, jest to podróż, którą realizujemy dzień po dniu.

Wystarczy włożyć stały wysiłek w drobnych szczegółach naszego życia codziennego, aby osiągnąć Świetność,nie ograniczając się do zrobienia tego co dostateczne, ale dążyć i zobowiązać się do nadzwyczajnego we wszystkich aspektach naszego życia, dążyć do doskonałości bez utraty SUPRASL ___219potrzebnej pokory, aby uznać, że zawsze możemy zrobić lepiej.

To są znaki prawdziwej Świetności.

Dążyć do osiągnięcia Świetności jest częścią prostą, dojść do zrozumienia tego, co jest konieczne by to uzyskać rzeczywiście wymaga więcej pracy i wykrzesania woli koniecznej aby to osiągać jest największą przeszkodą, którą ludzie napotykają kiedy zdecydują się to robić przez całe życie.

Aguila Mirko


12 czerwca 2014, 20:06


2 komentarze


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Zaproszenie ~ Wiersz Oriah Mountain Dreamer

11/06/2014 wylatuję z Polski, dedykuję wam ten wierz, jako pamiątkę: PRZYJACIELU: "... Chcę wiedzieć, za czym tęsknisz i o czym...

Zamknij