Aguila Mirko

Ayahuasca Punku Yatray


Ayahuasca Punku Yatray lub inaczej „ Ayahuasca Wrota do Wiedzy” w języku Quechua jest Projektem Badawczym Interpersonalnego Szamanizmu, prowadzonym w celu poszukiwania zmiennych stanów świadomości przy jednoczesnym użyciu świętych roślin Peruwiańskiej Amazonii.

Ceremonie otwierają drzwi do duchowości i samoświadomości. Nasz projekt skoncentrowany jest na użyciu rośliny Ayahuasca, uznanej przez rodowitą tradycję jako „Roślina-Nauczyciel”.
Rytualny kontekst jest mieszanką rdzennego szamanizmu ze wschodnią filozofią.
Ayahuasca posiada ogromny potencjał leczniczy wspomagający proces dziedzicznego uzdrawiania, samo-odkrywania wybiegający daleko poza granice konwencjonalnej medycyny.

Naszym celem jest skupienie się na rozszerzonych stanach świadomości, osiąganych w trakcie doświadczeń w ceremoniach Ayahuasca oraz na procesach uzdrawiania zachodzących podczas tych doświadczeń. Doświadczenia te niosą ze sobą sposobność personalnego rozwoju. Zdolności rośliny Ayahuasca w oczyszczaniu psychicznych i emocjonalnych blokad pozwalają Nam na klarowne dostrzeżenie psychosomatycznych skutków choroby i osiągnięcie przez to wyższych stanów świadomości.

 

Ceremonie Ayahuaska

Ceremonie Ayahuasca są prowadzone w tradycyjnym stylu. Dawka mikstury Ayahuaska podawana jest wraz z modlitwami i dymem tytoniowym ok. godzin 9 lub 10 wieczorem. Wszelkie światła są wyłączone a wszyscy uczestniczy leżą spokojnie i oczekują na rozpoczęcie działania rośliny.
Kiedy już nastanie właściwy moment, Maestro Curandero rozpoczyna śpiew Icaros (uzdrawiające inkantacje). Śpiewy te pochodzą bezpośrednio od duchów roślin, towarzyszących Curandero w ceremonii i dobierane są specjalnie do potrzeb uczestniczących. Skutki Ayahuaska manifestują się między jedną ceremonią a drugą, ale zazwyczaj objawiają się w oczyszczeniu emocjonalnych problemów czasami nawet fizycznie, poprzez torsje. Efektem ceremonii są również różnego rodzaju wizje duchów roślin, które przychodzą z pomocą, wizje istoty rzeczy, pomagające osiągnąć zrozumienie kluczowych, życiowych problemów. Po upływie 4- 5 godzin efekty ustają, następnie nadchodzi spokojny sen aż do poranka.

 

O.N.G. Remenau

Jestem współzałożycielem organizacji pozarządowej O.N.G Remenau zajmującej się ochroną środowiska i medycyny naturalnej z terenów Puszczy Amazońskiej.

 

Warsztaty

Specjalistyczny Zespół Ayahuasca Punku Yatray wraz z Mistrzami Curandero z miasta Pucallpa
w Peru (mapa) przeprowadzili szczegółowe badania nad tradycyjnymi praktykami szamanizmu Ayahuasca. Podczas Warsztatów Ayahuasca (Dietar), oferujemy inspirujące, odpowiedzialne
i bezpieczne doświadczenie.

Warsztaty przeznaczone są dla tych, którzy szukają prawdziwej drogi przeżycia osobistej przygody. Podczas warsztatów, będą miały miejsce sesje Ayahuasca, przeprowadzone w kontekście świętego rytuału w celu zaprowadzenia wewnętrznej integracji i głębokiego odkrycia samego siebie na Rytualnej Ceremonii Ayahuasca.

 

 

Ceny rytuałów:

Ceremonia Ayahuasca – 150 $
15 dni diety  – 1.200 $ (Dowiedz się więcej →)