Aguila Mirko

Spis chorób


Poniżej znajdują się lista wybranych chorób i informacja o kuracjach wspomagających leczenie.

 

Alergia

Zastosowanie UŃA DE GATO (VILCACORA) w leczeniu wszystkich postaci alergii znacznie zmniejsza objawy tych chorób. Wystarczy pić trzy razy dziennie po szklance wywaru, co dzięki zawartym w UŃA DE GATO (VILCACORA) alkaloidom skutecznie łagodzi objawy alergii, dodatkowo wzmacniając system odpornościowy organizmu.

Bezsenność

MARCO wykazuje działanie tonizujące układ nerwowy, antyneuralgicznie oraz wspomagające w zwalczaniu bólu głowy, zalecane w stanach dużego wyczerpania psychicznego i zwiększonego narażenia na stresy. Wskazane wypijać szklankę wywaru po kolacji oraz na pół godziny przed zaśnięciem.

Bóle reumatyczne

wywar z IPORURU skutecznie zwalczy bóle reumatyczne, poprawiając przy tym samopoczucie. Kora tego krzewu wykazuje silne działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, rewitalizujące. Najczęściej należy stosować trzy razy dziennie po szklance naparu.

Brak apetytu

MACA to naturalne źródło wielu cennych witamin i mikroelementów, wzmacnia apetyt, działa przeciw anemicznie, poprawia kondycję psychiczną i fizyczną.

Cukrzyca

CUTI – CUTI – poprawia funkcjonowanie trzustki, wpływa na regenerację komórek produkujących insulinę, obniża poziom glukozy, stosowane w leczeniu cukrzycy 2 typu. PASUCHACA – wspomaga leczenie cukrzycy, a także przewlekłych stanów zapalnych trzustki. Zaleca się przyjmować CUTI- CUTI dwa razy dziennie po szklance wywaru przed śniadaniem i przed obiadem łącznie z PASUCHACĄ w dawce trzy razy po szklance wywaru bezpośrednio po posiłku.

Choroba nowotworowa

Według fitoterapeutów peruwiańskich najskuteczniejsze działanie przeciwnowotworowe uzyskuje się, łącząc UŃA DE GATO (VILCACORA),TAHUARI, i SANGRE DE DRAGO. Wywierają one silne efekt immunostymulujący, antymutagenny, przeciwzapalny, przeciwbakteryjny i przeciwwirusowy.

Choroba wrzodowa

Skutecznie regeneruje i goi zmienioną zapalnie śluzówkę przewodu pokarmowego; kombinacja ziół peruwiańskich: VILCACORA, SANGRE DE DRAGO, UBOS.

Infekcja grypowa

Napar UŃA DE GATO (VILCACORA), zawierający szereg alkaloidów oksoindolowych, doskonale nadaje się do zwalczania infekcji grypowych. Jeśli natomiast grypie towarzyszy ból gardła, złagodzić go można, wypłukując trzy razy dziennie jamę ustną SANGRE DE DRAGO w ilości od 5 do 10 kropli rozcieńczonych w płynie, dzięki czemu działamy bezpośrednio na chore śluzówki.

Nadciśnienie

CAIGUA to naturalny preparat skutecznie regulujący gospodarkę lipidową ustroju, powoduje obniżenie poziomu cholesterolu, a także ciśnienia tętniczego krwi, spowalnia proces rozwoju zmian miażdżycowych. Zaleca się podawać trzy razy dziennie po jednej kapsułce lub dwie w przypadkach bardziej zaawansowanych i opornych na leczenie.

Osteoporoza

CAIGUA to naturalny preparat skutecznie regulujący gospodarkę lipidową ustroju, powoduje obniżenie poziomu cholesterolu, a także ciśnienia tętniczego krwi, spowalnia proces rozwoju zmian miażdżycowych. Zaleca się podawać trzy razy dziennie po jednej kapsułce lub dwie w przypadkach bardziej zaawansowanych i opornych na leczenie.

Otyłość, nadwaga

PRO – FIGURA. W skład preparatu wchodzą: algi, czosnek, hecampuri i caigua. Czteroskładnikowy preparat roślinny, pomagający utrzymać odpowiednią wagę dzięki działaniu regulującemu przemianę materii. Nie powoduje efektu jo – jo. Wystarczy przyjmować trzy razy dziennie po dwie kapsułki na pół godziny przed posiłkiem.

Płodność, popęd seksualny

MACA jest roślinnym preparatem energetyzującym, który polepsza aktywność seksualną i płodnościową. Aktualnie jest używany jako afrodyzjak . Poprawia także pamięć i kondycję fizyczną, powoduje rozjaśnienie umysłu i łagodzi symptomy menopauzy. Poza tym redukuje stres, zmęczenie, bezsilność i wyczerpanie psychiczne.

Podagra

ACHIOTE jest naturalnym preparatem roślinnym skutecznie obniżającym poziom kwasu moczowego, a tym samym łagodzącym objawy podagry. Zaleca się przyjmować go trzy razy dziennie po jedne kapsułce bezpośrednio po posiłku w kuracji łącznie z innymi ziołami peruwiańskimi ( VILCACORA I IPORURU).

Profilaktyka nowotworowa

JERGON SACHA – roślina peruwiańska o silnym działaniu antymutagennym i immunostymulującym. Bardzo ważna w profilaktyce choroby nowotworowej i zapobieganiu powstawania przerzutów w przypadku początków choroby. Wykazuje także działanie przeciwzapalne. Dawkowanie trzy razy po jednej szklance wywaru.

Profilaktyka raka sutka

Aż co 10 kobieta w Polsce zachoruje na raka sutka! Aby temu zapobiec stosuj raz w roku trzymiesięczną kurację profilaktyczną z JERGON SACHA i UŃA DE GATO (VILCACORA) ›PRZEZIĘMBIENIE.- ASMACHILCA ma silne działanie napotne i wykrztuśne, oczyszcza drogi oddechowe z zalegającej wydzieliny, łagodzi objawy każdego przeziębienia. UŃA DE GATO (VILCACORA) działa przeciwzapalnie i wzmacnia naturalne siły obronne organizmu. Zaleca się w czasie przeziębienia wypijać trzy razy dziennie po szklance naparu z VILCACORY i wieczorem po jednej szklance z ASMACHILKI.

Przerost prostaty

ACHIOTE działa silnie przeciwzapalnie – szczególnie na drogi moczowe, zmniejsza objawy związane z przerostem gruczołu krokowego, obniża poziom cholesterolu, glukozy i kwasu moczowego we krwi, a także ułatwia utrzymanie prawidłowego ciśnienia krwi.

Reumatyzm

CHUCHUHUASI to roślina o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym pomocny w dolegliwościach reumatycznych. Zastosowanie : pić trzy razy dziennie po jednej szklance wywaru na pół godziny przed posiłkiem.

Zapalenie wątroby

HERCAMPURI, jest to roślina wspomagająca czynność wątroby stosowany w przypadkach przewlekłego zapalenia wątroby. Należy przyjmować trzy razy dziennie po jednej kapsułce ( na godzinę przed lub po posiłku).

Zapalenie pęcherza moczowego

FLOR DE ARENA.- skutecznie odkaża drogi moczowe, działając przeciwzapalnie oraz lekko moczopędnie. ACHIOTE.- wykazuje silny efekt przeciwzapalny na drogi moczowe. Zaleca się podawać trzy razy dziennie po szklance naparu z FLOR DE ARENA łącznie z ACHIOTE trzy razy po dwie kapsułki przyjmowane po posiłku.

Zaparcia

ACEITE DE COPAIBA jest naturalnym olejem regulującym ilość dziennych wypróżnień, działa przeciwzapalne i wzmacniająco, przyspieszając regenerację komórek, poprawia stan śluzówki przewodu pokarmowego. Zaleca się przyjmować trzy razy dziennie przed posiłkami w ilości od 5 do 10 kropli rozcieńczonych w płynie.

Żylaki kończyn dolnych

ACEITE DE COPAIBA, przeciwzapalne i gojące działanie oleju pomaga w utrzymaniu dobrej kondycji naczyń krwionośnych. Likwidując zaparcia, usuwa jedną z przyczyn sprzyjających ich powstaniu. Stosowany w leczeniu i profilaktyce.