Aguila Mirko

WEWNĘTRZNE OCZYSZCZANIE.limpieza espiritual5Nie bój się przeszłości. Twoje wspomnienia tłoczą się w drzwiach pamięci, wypychają się by wyjść na powierzchnię świadomości. Nie bój się. Pozwól im wyjść.

Patrz na każde wspomnienie, jak gdyby było to dzisiaj, teraz. Posłuchaj tych słów, które mogą wydawać się dalekie. Pozwól, by cała twoja istota zalewała się wspomnieniami. Pamiętaj je .Każdą minutę, każdą ciszę. Ich imiona, ich głosy, ich wygląd.


limpieza espiritual6

Istnieje w każdej kropli emocji łza, która jest o krok do oparzenia ci policzków. Nie pozwól, aby twoje serce zatrzymało się w połowie drogi, bez uzdrowienia się.

A kiedy będziesz w ciszy twoich wspomnień, wdychaj …. głęboko. WDYCHAJ.

Weź tyle powietrza, ile sobie chcesz, ssij całe wspomnienie i uratuj to co najlepsze. Wprowadzaj z powrotem do swojej wewnętrznej istoty całą energię przeszłości i przy wydechu, niech cały ten smutek z dawnych czasów …. naprawdę odejdzie.

Wydychaj całą energię negatywną, która pozostała w twoim wnętrzu, i pozwól by odeszły te skupiska energii, które szkodzą i krzywdzą cię.

Oddychaj. Oddychaj. Oddychaj i pozwól sobie …….. BYĆ.limpieza espiritual7

Pozwól by dzisiaj był lepsze. Wdychaj cały wszechświat, który chce być w twojej świadomości, i BĄDŹ ŚWIADOMOŚCIĄ, i BĄDŹ WSZECHŚWIATEM.

Zobaczysz, że z dnia na dzień, wszystko będzie coraz lepsze. Promień światła przyjdzie do twojej świadomości, i nieświadomie wykonałeś taką pracę by dać STWÓRCY to, co STWÓRCA chciał: TWOJE DOŚWIADCZENIA, TWOJA PRAWDZIWA SPOWIEDŹ.

Czasem trzymamy się, tak mocno ze wspomnieniami, że przychodzi czas, kiedy ciężko nam chodzić, trudno jest zrozumieć nowości każdego dnia, bo nadal jesteśmy zaangażowani w dyskusje z przeszłością.

limpieza espiritual2Wiem, że dużo kosztuje przezwyciężyć złą chwilę. Wiem, że tak bardzo boli, pamiętanie tych, którzy już odeszli, których tak bardzo kochaliśmy, a już ich nie ma, ale gdybyśmy mieli wyczyszczone nasze wnętrze, od nadmiernego obciążenia emocjonalnego, to byśmy zobaczyli, że istnieje trochę więcej miejsca, by rozszerzać nasz duchowy horyzont, by uświadomić sobie, że oni, których nie ma już na ziemi, nadal uśmiechają się do nas w głębi duszy. Istniałaby możliwość podwyższenia naszej świadomości do wyższych granic wśród tych, wśród których obecnie przechodzimy.

 

limpieza espiritual8Opróżnij zawartość emocjonalną twoich wspomnień. Nie trzymaj się ich, tak jak worka ze skarbami. Kochaj każdą przeżytą chwilę i wypuść je, tak jak byś to zrobił z ptakiem, który chce wolności i wypuść go luźno w słoneczny wiosenny poranek.

Do tego wykorzystaj świadome oddychanie, korzystaj z mocy świadomości, wydobywaj z twojego wnętrza wspomnienia, które wiążą cię i rozwiąż je delikatnie powietrzem. One już nie należą do ciebie, należą do STWÓRCY, bo właśnie Jemu siebie podarowałeś.

limpieza espiritualPodczas wydechu wyobraź sobie, każdą scenę lecącą w przestrzeń wokół siebie, aż w końcu odlatują …. i odchodzą …. są na zewnątrz ciebie.

 

A TERAZ ŚPIJ SPOKOJNIEJ W TWOJEJ CISZY.

Aguila Mirko


4 maja 2014, 18:56


6 komentarzy


 • Małgosia:

  Dzięki wielki Bracie za Twą pracę!!! :)

 • Tomasz:

  Przypomnij sobie co robiłeś wczoraj o tej porze. Przywołując to wspomnienie prawdopodobnie pojawił się w Twojej głowie obraz. Kiedy się ten obraz pojawił? Tu i teraz. Zatem czy przeszłość istnieje gdzieś indziej, niż w Twojej głowie? Nie. Przeszłość jest tylko i wyłącznie wyobrażeniem – tworem umysłowym, zlepkiem obrazów, dźwięków i odczuć. Tak jak zapis na taśmie wideo. Czy to co jest na zapisie wideo jest prawdziwe? Nie, jest tylko odzwierciedleniem rzeczywistości. Nie jest samą rzeczywistością

  • mirko:

   Z tego samego powodu, można dojść do wniosku, że to co zostało nagrany i widzimy już minęło kilkanaście sekund czy więcej. Więc to co widzimy nie jest rzeczywistością , bo tego już nie ma. Jest to iluzją, obrazem w którym żyjemy.

 • Rafael Afghaen Draemwaever:

  dlatego…
  oddycham(y) gleboko latam(y) wysoko bez poruwnan zmierzam(y) do punktu gdzie nie ma JA (tylko my)
  bo tylko niebieska jerozolima przeotrzyma miejsce zabaw i piesni gdzie lew jesc bedzie trawe gdzie brat lew jesc bedzie energie :)
  kochac robaczki tez!
  tu tez fajny kawalek bardzo mattriksa – syntropic syntactix :) dobra slowa
  http://www.youtube.com/watch?v=vOiGXIboFoQ

  ej mirko! jestes wielki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
SMUTEK.

Smutek sprawia, że staniesz się głębszą osobą i pozwala ci zbadać granicę twojej duszy. Smutek jest jedynym progiem do niektórych...

Zamknij