Aguila Mirko

Witam wszystkich!!!!zdjecia 2266To jest miejsce dla ludzi którzy szukają harmonii poprzez kultywowanie kalendarza/synchronarium Naturalnego 13 Księżycowego Majów.

Jest to POLSKA część SIECI SZTUKI PLANETARNEJ ( PLANET ART NETWORK – RED DE ARTE PLANETARIA) http://www.tortuga.com
Propagująca kalendarz 13 Księżyców i Prawa Czasu: TxE=SZTUKA http://www.lawoftime.org


1 kwietnia 2009, 04:18


10 komentarzy


 • alfab:

  Cześć Wam!!!Ale się cieszę.

 • alfab:

  Idziemy do przodu…hurra!

 • alfab:

  Mirko napisałeś:”To jest miejsce dla ludzi którzy szukają harmonii poprzez kultywowanie kalendarza Naturalnego 13 Księżycowego Majów”. Proszę doprecyzuj,jak to ma się tutaj realizować? proszę doprecyzuj swój cel w tym zakresie. Pozdrawiam.

 • OFF_:

  wŁASNIE DOBRZE BY BYŁO SPRECYZOWAC CO TO DOKŁADNIE OZNACZA :KULTYWOWANIE NATURALNEGO KALENDARZA 13 KSIEZYCOW.
  POZDRAWIAM SERDECZNIE
  AGNIESZKA

 • MIRKO FERNANDEZ SANCHEZ- NIEBIESKI ORZEŁ 1:

  Na początku musicie mi wybaczyć moją polszczyznę :)
  Mój przyjazd do Polski, dawno temu, spowodował to że „urodziłem się powtórnie w Polsce”. Tu dopiero zaczynałem swój rozwój osobisty „duchowy”, i jedno z narzędzi aby osiągnąć to KIM TERAZ JESTEM I MAM jest Kalendarz 13 Księżyców. Kalendarz Naturalny służący do połączenia się ZE SOBĄ i z NATURĄ, w taki sposób aby osiągnąć pełną HARMONIĘ. To się dzieje dzięki codziennemu ZAPOZNANIU SIĘ z ENERGIĄ danego dnia, oraz praktykowania SZACUNKU do każdej istoty i rzeczy w NASZEJ MATCE ZIEMI. Nie zapominając o poskromieniu naszego EGO. :)

  • Sebastian:

   Mirko im więcej dowiaduje sie na temat duchowości i świadomości, tym wiekszy pociąg i tesknątę czuję za naturą. Piszesz o poskromieniu Ego.. Uważam, że to ważna sztuka i bez tego w dzisiejszych czasach chyba ciezko uzyskać równowagę bo obowiązki dnia codziennego i ten „współczesny wyścig” odciaga nas… przynajmniej ja tak to odczuwam, odciaga mnie od tego co czuje w sercu ze jest na prawdę ważne.

 • alfab:

  Wybaczamy i przebaczamy:) (oczywiście mówię za siebie) To ciekawe co napisałeś.

 • kryswal:

  mamy duzo do wybaczenia i Matce Ziemi czuje jak nas prosi o pomoc jest skapana w krwi swoich dzieci Matka Ziemia kocha nas daje nam wszystko to co jest nam potrzebne a my nie umiemy uszanowac tego ja tez zaczelam budzic sie z letargu izaczynam rozumiec i odczuwac dusza-dziekuje Mirko za te potrzebne przekazy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *