Aguila Mirko

WZORCE PSYCHICZNEpatronphsi10Ostatnio wydarzyło się i dalej wydarza się w moim życiu mnóstwo doświadczeń, które nie tyle co udowadniają, co pokazują mi jakie w naszej podświadomości są wzorce psychiczne dotychczas nieodkryte przez nas, i że w większości przypadków reprezentują przeszkody, które nie pozwalają nam rozwijać całego tego potencjału, który mamy jako ISTOTY LUDZKIE. Tam,w podświadomości, zostały „zaprogramowane”, „zainstalowane” , wszystkie „NIE MOGĘ’, „JA NIE WIEM”, „TO NIE JA”, „NIKT MNIE NIE KOCHA”, „NIE LUBIA MNIE”, itd.

Nieświadomość jest rejestratorem danych,zapisuje wszystko, co postrzegamy za pomocą naszych zmysłów.Nic nie jest selekcjonowane,archiwizuje wszystko co dostaje.

patronphsi1Więc, dlatego przez hipnozę można wyodrębnić dane z naszego umysłu, które nasza świadomość nie pamięta. Kiedy dane zostają wprowadzone (coś co widzieliśmy, słyszeliśmy, czuliśmy, itd.) jest podzielone na obszary, tak więc informacje zostały podzielone na obszary pracy, rodziny, przyjaciół, seksu, itd. Aby lepiej zrozumieć, będziemy analizować jeden obszar i będziemy kojarzyć kropkami kolorów. Na przykład, weźmy pod uwagę obszar przyjaciół i podsłuchamy rozmowy, w której biorą udział trzy osoby:
– Pierwsza osoba, mówi, że „ przyjaźń nie istnieje, że istota ludzka jest egoistyczna i zajmuje się tylko sobą, nie można nikomu zaufać, itd. Jest to negatywna informacja o przyjaźni, w związku z tym wchodzi w kroplę czarnej farby do naszej podświadomości.
– Druga osoba mówi, że „ tak nie jest, że ona z doświadczenia wie, że istnieją szlachetni ludzie, którzy ofiarują i wyznają swoją przyjaźń bez żadnych pohamowań, warunków, itd. Jest to pozytywna informacja o przyjaźni, w związku z tym wchodzi w kroplę białej farby do naszej podświadomości.
– Trzecia osoba mówi, że „ to kwestia szczęścia, czasami spotkamy bardzo dobrych ludzi, a czasami człowiek czuje się bardzo samotny”. Jest to informacja pozytywno-negatywna, która daje do naszej podświadomość kroplę szarej farby.
patronphsi6Podświadomość pomiesza wszystkie krople farby, które dostaniemy w ciągu całego dnia, i tak zostaje ukształcony wzorzec psychiczny, który będzie miał kolor odpowiadający informacji otrzymanej. Stąd zainstalowane zostaną w świadomości mechanizmy obronne tego wzorca psychicznego. Mechanizmy obronne mają za główny cel, by psychiczny wzorzec spełnił się.
Np. Jeśli powiedziano nam wiele razy, że jesteśmy niezdarnym, będziemy mieć wzór psychiczny, który mówi nam tak i od tego momentu mechanizmy obronne będą działać tak, że będziemy zachowywać się jako niezdarny. Jest jeszcze inna bardziej niebezpieczna rzecz: Podświadomości wszystkich są połączone ze sobą, więc będziemy się zadawać, tylko z tymi, którzy pozwalają nam spełniać nasze wzorce psychiczne.

patronphsi5Gdybyśmy byli przekonani, że jesteśmy brzydcy i ktoś powiedział nam, że jesteśmy piękni, po pierwsze uwierzylibyśmy, że drwią z nas, jeśli nalegałby, zdenerwowalibyśmy się, a jeśli dalej nalegałby, to kłócilibyśmy się i rozstali się z tym człowiekiem. Po analizie faktów, powiedzielibyśmy, że nie rozumiemy dlaczego tak źle traktowaliśmy tego człowieka, przecież nic złego nam nie zrobił. Nie możemy zrozumieć naszego gniewu. Faktem jest, że kiedy wprowadzamy informację sprzeczną z naszym wzorcem psychicznym, mechanizmy obronne zostają aktywowane, a to prowadzi nas do odejścia od wszystkiego, co nie jest zgodne z naszym wzorcem psychicznym. Z tego wynika, że wszystkie istoty nas otaczające, posiadają TEN SAM patronphsi11WZORZEC PSYCHICZNY, INACZEJ NIE MOGLIBYŚMY WSPÓŁŻYĆ. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że tylko zbliżymy się do tych, którzy pozwalają nam spełnić nasze wzorce psychiczne, wynika z łatwością, że wszystkie nasze wydarzenie życiowe, są stworzone zgodnie z tym co nagrała podświadomość. Łączymy się z istotami, którzy otaczają nas, poprzez nasze wzorce i żyjemy dokarmiając je.

Osoba z wzorcem niepewności, zwraca uwagę postawami, które budzą agresję w drugiej,a następnie staje się on ofiarą. Kat z tym samym wzorcem niepewności, pokryje się mechanizmami twardości lub agresji, co sprawia, że czuje się silny. Obie postawy mają ten sam wzorzec psychiczny, tylko zmieniają mechanizmy obronne i to właśnie pozwala im współżyć. Jeśli jedna z tych istot zmieni swój wzorzec w kierunku bezpieczeństwa, odcina dokarmienie, wtedy wymusza u drugiej, bezwarunkową poprawę jego. Dlatego: tylko wtedy, gdy patronphsizmienimy siebie, poprawimy nasze otoczenie, bo każda istota, z którymi jesteśmy połączeni, ma te same wzorce co my, ale z różnymi mechanizmami obronnymi.

Natura stawia ich przed nami, by widząc to co ta druga osoba ma zmodyfikować, my poprawić. Jeśli wiemy wszystko, co wchodzi do naszej podświadomości, gdy wyjaśnimy innej istocie rzeczy, które musi zmienić i jak; nie zdając sobie sprawy wyjaśnimy sobie też to samo. W taki sposób ewoluowaliśmy do tej pory. Więc powinniśmy wyselekcjonować świadomie wszystkie informacje, które dostają się do naszej podświadomości. Nie pozwólmy na wejście niczego negatywnego. patronphsi9Gdy dotrą do nas informacje, który wydają się nam mało pozytywnie, musimy afirmować: „To jest bez związku ze mną i z kimkolwiek innym”. Wprowadź stale świadomie pozytywne afirmacje. Szczególnie afirmacje, o tym jacy prawdziwie jesteśmy, czyli wprowadzić białe krople, aż ciemne wzorce staną się białe.

Niech to będzie jasne dla naszego mózgu, że jesteśmy tym, kim naprawdę jesteśmy, a nie tym, kim myślimy, że jesteśmy. W tym celu musi być jasne, że bycie prawdziwym, to bycie stworzonym na obraz i podobieństwo STWÓRCY, dlatego posiada całą Moc, całą mądrość i cały czysty potencjał emocjonalny. Czyli; Nie jestem głupi, ale mam wzorzec psychiczny, który sprawia, ze jestem głupi, bo JESTEM MĄDROŚCIĄ. JESTEM DOSKONAŁĄ INTELIGENCJĄ. Nie jestem zagubiony, ale mam wzorzec psychiczny, który sprawia, że jestem zagubiony, bo JESTEM PEWNOŚCIĄ.patronphsi4

Jest to podstawą pracy nad sobą, będziemy wprowadzać afirmacje, które odpowiadają prawdzie naszej prawdziwej jaźni, do dodatniej polaryzacji WSZYSTKICH NEGATYWNYCH, WZORCÓW PSYCHICZNYCH które mamy. Nasze życie jest ekranem na który jest rzutowany film, który mamy w naszej podświadomości. Zmieńmy muzykę i dialog wewnętrzny i nasze życie się zmieni.
Jeśli myślałeś i uwierzyłeś:To stworzyłeś. WSZYSTKO CO MYŚLIMY I UWIERZYMY, TWORZYMY. Jeśli dziecku będziemy mówić, że jest niezdarą, to najpierw pomyśli, że może być niezdarą, później uwierzy, że jest niezdarą i stąd TWORZY NIEZDARĘ.

patronphsi7aPSYCHICZNE WZORY SĄ W NAS, ALE NIE JESTEŚMY NIMI. JESTEŚMY CZYMŚ INNYM. NIC NIE MA WIĘCEJ MOCY, NIŻ TO CO MY IM DAJEMY. Nie można modyfikować wzorca psychicznego agresji, potrzeby edukowania MIŁOŚCIĄ. Nic zewnętrznego nie może nam zaszkodzić, jeśli nie udzielimy zezwolenia.

 

Aguila Mirko


1 grudnia 2014, 22:18

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
WIELKI SPRAWDZIAN.

NAUCZYĆ SIĘ LEKCJI Jak możemy zaobserwować, te wszystkie rzeczy, które dzieją się we wszechświecie, w świecie, w naszym życiu, wpływają...

Zamknij