Aguila Mirko

ZMIERZYĆ SIĘ ZE ŚWIĘTAMI, ZACZYNAJĄC OD MIŁOŚCInavSą ludzie, którzy czekają na te święta i nowy rok z radością i oczekiwaniem. Inni, nagle odkrywają w sobie smutek, nostalgię i bezsilność.

Nosimy ze sobą naszą osobistą historię aż do tej pory roku i jest normalnie, że powstają różnego rodzaju konflikty, wspomnienia z zeszłych świąt, słowne obrażanie, brak niektórych członków z rodziny którzy odeszli, uczucia samotności i zmęczenia.

Zdobądź się na największy możliwy stan czujności, to umożliwi byśmy nie wpadali w te historie, które rysują na umyśle miny rozczarowania i na ciele też.

Większość czasu zdarza się , że zwykli ludzie bardzo stresują się na święta. A ten stres podwyższa zgiełk zobowiązań, pracy, obowiązków, uprzejmości, mała chęć, by spotkać się z niektórymi członkami rodziny i inne sytuacje. W tym automatyzmie, w który wchodzimy by „spełnić”, pozwalamy się wciągnąć, zapominając głęboko o byciu obecnym. Bycie obecnym odświeża nas, nigdy nas nie męczy, bo nie włącza się pod linę pośpiechu  EGO, ale jesteśmy świadomi znaków wieczności, tej OBECNOŚCI, którą ostatecznie jesteśmy.nav1

Generalnie, jeśli jesteś w dużych skupiskach, stęskniony będziesz wzdychał za samotnością, a jeśli jesteś sam to zaczniesz fantazjować o przestronne współdzielonych stołach. Zawsze znajdziemy powód do samodzielnego bojkotu. Nie ma idealnej sytuacji dla naszego mózgu, ani po za nim. Dobrą dawkę „zadowolenia” wypitą kilka razy dziennie,to pomoże nam znaleźć wiele powodów, aby podziękować za uroczysty koktajl, który dusza tak starannie przygotowała, aby pochłonąć nas w idealnej grze.

Czy lubisz hałas, gwar i magię kolorów, czy jeśli wolisz refleksyjną introspekcję, AKCEPTUJ TO CO JEST.

Może szersze spojrzenie na MIŁOŚĆ, rozszerzona na wszystkich i wszystko, jest odpowiedzią na to, co jest obecne. UPROŚĆ SWÓJ UMYSŁ

Przygotuj tylko twoja najlepszą dostępność mianem scenariusza, który przyszło ci doświadczać. Nie ważna ilość „rad” , które znajdziesz o tym jak przetrwać święta. Istnieje tylko kilka najważniejszych postaw, które są by je podejmować nie tylko w ten okres, ale w każdej sytuacji: despertar2UWAGA, OBECNOŚĆ, AKCEPTACJA I MIŁOŚĆ. W nich obejmujesz wszystko co one mogą ci doradzić w szerokim zakresie.

MAŁO I ISTOTNE to jest to, co działa.

NAJLEPSZEGO BYCIA W TYCH ŚWIĘTACH, BYCIA CORAZ BARDZIEJ ŚWIADOMYM I Z MNIEJSZĄ ILOŚCIĄ NIEPOTRZEBNYCH OBCIĄŻEŃ!!!!!!

Tahíta.

Aguila de Los Andes Mirko


23 grudnia 2016, 00:50


One Comment


  • krystal:

    WITAJ MIRKO DZIEKUJE ZA MADRE SLOWA MYSLALAM ZE COS ZE MNA JEST NIE TAK ,LECZ AKCEPTOWALAM TO CO DZIALO SIE W MOJEJ RODZINIE CZULAM ZE STOJE Z BOKU I PRZYGLADAM SIE WSZYSTKIEMU CO SIE DZIEJE OWSZEM RADOSC Z PREZENTOW ITD.LECZ TAK MALO SERCA ,MILOSCI ,MOZE ZACZNA SIE W KONCU BUDZIC JEST DOBRZE DZIEKUJE ZA PRZEKAZ POZDRAWIAM SWIATECZNIE I WESOLYCH SWIAT.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
17/11/2015 r

17/11/2015 r , dokładnie rok temu zostałem przywieziony do szpitala, pomógł mi w tym przyjaciel – brat. Musiał się wykłócić...

Zamknij