Aguila Mirko

ZNACZENIE PROROCTWALudzie pytają mnie:

Majowie mówili o trzech dniach ciemności kiedy weszliśmy do ciemnej szczeliny, lub centrum Drogi Mlecznej. Dlaczego oni mówili tak wiele o tym, a dlaczego nie doświadczamy tego wydarzenia? Czy masz jakieś wyjaśnienie? Chyba wiele osób zastanawia się nad tym …

Odpowiadam:

Drodzy!

Te wyjaśnienia, spekulacje, wnioski nie są od naszych ludzi, ale z ograniczonymi interpretacjami, wąskim, racjonalnym, mieszanym umysłem, oraz egoistycznej agendzie, manipulacji i zysku osób, grup, organizacji i firm głównie z USA i Zachodu. Rozsiani przez media – nonsensy przy użyciu naszej starożytnej mądrości, nauki i świętej tradycji, aby stworzyć strach, chaos, zniekształcenia, zysk, rozczarowanie i odwrócenie uwagi od prawdziwego znaczenia, że wiadomość rdzennej ludności jest przesłanie nadziei!

Tworząc rozproszenie od prawdziwego fokusu, ludzkość powinna szukać w: zrozumieniu nas i w rozpadzie starych wzorców, poszanowania dla życia i natury, jedności i konkretnych działań na rzecz budowania trwałej i lepszej rzeczywistości.

Więcej ciemności i konfrontacji nadejdzie, ale także więcej światła i jedności powstanie aż zaczniemy rozumieć i uczyć się od tej interakcji i zdecydować jako ludzkość do naśladowania proroctwa pokory, odpowiedzialności, szacunku, miłości, życia i piękna.

Wieczne błogosławieństwo dla mądrości naszych przodków i naszych rdzennych społeczności!

1 ORZEŁ MIRKO


2 stycznia 2013, 15:21


2 komentarze


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Gorące Przesilenie: Evo wzywa do wyjścia z ONZ, NATO, MFW, BŚ!!!

Prezydent Boliwii Evo Morales powiedział w piątek, że organizacje międzynarodowe, takie jak ONZ (UN) i Sojuszu Północnoatlantyckiego (NATO) są zaprojektowane...

Zamknij