Aguila Mirko

ŻYCIE W NOWYM CYKLUJestem już od miesiąca poza Polską. Tu gdzie przebywam zaczyna się wiosna i jak co roku przylatuje do ogrodu moich rodziców piękny koliber, kolorowy, dostojny, szybki i potężny. Mówią, że koliber odwiedza i wypija sok z 1000 kwiatów w ciągu dnia. Ten mały fakt z życia codziennego, pokazał mi to co mówię, przekazuję i wierzę : „Wszystko jest cykliczne i wszyscy jesteśmy połączeni. Mitakuje Oyasin!”, bo to się dzieje od zawsze. Zanim powstał ten dom, jak tutaj mieszkałem, kiedy teraz mieszkam i z pewnością w następnym cyklu.

To też pokazało mi, że trzeba żyć Tu i Teraz, że TERAŹNIEJSZOŚĆ JEST JEDYNYM CO ISTNIEJE, bo wiadomo jest, że PRZESZŁOŚĆ  minęła już, a PRZYSZŁOŚĆ jest w drodze. Kiedy człowiek poświęca dużo czasu i kręci wiele razy ten sam film na temat swojej przeszłości, będzie wytwarzał konflikty i strach, albo będzie chciał zmienić to co minęło i to co się stało, kultywując niezdrowe postawy. Najlepsze jest, W TROSCE O TWOJE ZDROWIE fizyczne, psychiczne i emocjonalne, akceptować twoją historię, taka jaka jest i skoncentrować się na obecnej chwili życia.

To by było doskonałe, ale czasami na drogę wkracza EGO, będąc naszym największym wrogiem i katem, wytwarza nam trudności albo brak możliwości i zapominamy o naszej Boskiej Energi (Dusza), bo:
EGO wytwarza FAŁSZYWE JA, a DUSZA jest naszym PRAWDZIWYM JA,
EGO mówi JA a DUSZA mówi MY,EGO dzieli NAS a DUSZA  wytwarza JEDNOŚĆ,
EGO spowoduje POCZUCIE WINY, a DUSZA daje nam ZROZUMIENIE,
EGO daje nam PYCHĘ, a DUSZA MIŁOŚĆ,EGO daje nam  WŁADZĘ, a DUSZA POKORĘ,
EGO daje mam GNIEW, a DUSZA SZCZĘŚCIE,EGO daje nam WOJNĘ, a DUSZA POKÓJ,
EGO daje nam MATERIALIZM , a DUSZA DUCHOWOŚĆ,EGO daje nam NIETOLERANCJĘ, a DUSZA TOLERANCJĘ,EGO zorientuje nas na PRZESZŁOŚĆ lub PRZYSZŁOŚĆ, a DUSZA na TERAŹNIEJSZOŚĆ

Z tego dalekiego miejsca, gdzie jeszcze w niektórych miejscach jest zachowany ten NATURALNY CYKL ŻYCIA, i gdzie też wchodzi z wielką siłą ten pęd za materią, życzę wszystkim, byście odkryli  SPOKÓJ i CISZĘ w tym NOWYM CYKLU niemożliwym do zrozumienia, byście odkryli wystarczającą DOBROĆ u innych by UWIERZYĆ w Świat pełen POKOJU. Też byście znaleźli wystarczająco dużo czasu każdego dnia, by doceniać  PIĘKNO i Miłość wokół SIEBIE i wystarczającą siłę wewnątrz SIEBIE w celu określenia SIEBIE SAMEGO twoją ODWAGĘ aby być bez-zależnym od opinii innych dla uznania twoich zdolności.

MITAKUJE OYASIN!!!! WSZYSCY JESTEŚMY SPOKREWNIENI!!!
1 Orzeł Mirko

23 września 2013, 16:36


2 komentarze


  • Marek Nawracaj:

    Mirkuś pozdrawiamy cieplutko z Krakowa, przywieź nam trochę tej wiosny :)…a dusza mówi MY…Małgosia i Marek

  • kryswal:

    Dziekuje kochany nasz Bracie Mirko -wszyscy jestesmy spokrewnieni ,jestesmy siostrami i bracmi.wierze w to co piszesz wierze w swiat pokoju ,w piekno w milosc w tolerancje wierze ze nastaje cudowny swiat ,milosci ,pokoju ,jednoscii wszyscy ludzie znow stana sie bracmi ,podadza sobie dlonie i wspolnie odbudujemy to co zagubilismy przez wieki.Mirko zrobilo sie tu u nas jakos dziwnie pusto bez ciebie,lecz na pewno jestes szczesliwy w tej pieknej Amozoni ,pozdrow ja odemnie ,jest bliska memu sercu jak iPerui wszyscy mieszkancy ppozdrawiam z miloscia -krystyna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
„Nasze ciała współdziałają z wszechświatem”

Jesteśmy pustką. Ktoś powiedział „To co istotne jest niewidocznie dla oczu”, a dr. Boukaram (Onkolog - Kanada) w sposób naukowo to...

Zamknij